İYİ Partili Kılıç’tan Ali Doğan’a ziyaret!

İyi Parti Onikişubat İlçe Başkanı Av. Doğan Murat Kılıç, Kahramanmaraşlı eski Devlet Bakanı Ali Doğan’ı ziyaret etti.

İYİ Partili Kılıç’tan Ali Doğan’a ziyaret!

İyi Parti Onikişubat İlçe Başkanı Av. Doğan Murat Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kahramanmaraşlı eski Devlet Bakanı Ali Doğan’a İstanbul’daki ofisinde ziyaret gerçekleştirdi. Kılıç ve yönetimini Doğan karşıladı. Oldukça hoş sohbetler eşliğinde gerçekleşen ziyarette Kılıç ile Doğan karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Ziyaret sonrası konuşan İyi Parti Onikişubat İlçe Başkanı Av. Doğan Murat Kılıç, “Şehrimizin usta siyasetçilerinden bir dönem Kahramanmaraş siyasetine damga vurmuş ve halen adından saygıyla söz ettiren Kahramanmaraş’ta neredeyse dokunmadığı kimse kalmayan kıymetli büyüğümüz Eski Devlet Bakanımız Ali Doğan beyle siyasete ve Kahramanmaraş’a dair sohbet etme fırsatı bulduk” dedi.

“MÜTHİŞ BİR DONANIMA SAHİP”
Kılıç, konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi: “Tam bir Kahramanmaraş sevdalısı olan kıymetli büyüğümüz Ali Doğan geçmişte memleketimiz adına yapmış olduğu hizmetlerden bahsetti o dönemki ülkenin olanak ve imkânlarını düşündüğümüzde böyle bir değere sahip olduğumuz için bir kez daha gururlandık. Sohbet esnasında vermiş olduğu bilgileri siyaset yaparken ki çalışma şeklini bizlere anlattığında müthiş bir donanıma sahip olduğunu gördüm.

“SAYIN BAKANIMIZ BİZE YOL GÖSTERİCİ TAVSİYELERDE BULUNDU”
Ofisinde bizleri ağırlayan bakanımızın gözlerindeki memleket sevdası mütevaziliği hoş görüsü ve alçak gönüllülüğü benim için çok anlamlı olmakla beraber mevcut siyasilerimizin de örnek alması gereken bir durum olduğuna inanıyorum. Kahramanmaraş’ın dünü bugünü ve yarınına dair fikirlerini ve düşüncelerini bizlerle paylaştı. Şehrimizin mevcut durumu kültüründen sanatına imar sorunlarından sanayisine ulaşımdan gençlerimizin eğitim durumuna varıncaya kadar birçok konuda bize yol gösterici ve eğitici birçok tavsiye ve önerilerde bulundu.

“TÜM HEMŞERİLERİMİZİN GÖNLÜNE DOKUNACAĞIZ”
Yürüdüğümüz bu yolda kıymetli büyüğümüz Ali Doğan gibi tüm hemşerilerimizin gönlüne dokunacağız. Geçmişte memleketimiz için hizmet eden, Kahramanmaraşlı hemşerilerimize katkısı olan ve olacağını düşündüğümüz tüm siyasiler STK temsilcileri yöneticiler ve iş insanları ile diline dinine ırkına ve siyasi görüşüne bakmaksızın görüşmelerimiz ve fikir alışverişlerimiz devam edecektir. Çünkü kıymetli büyüğümüz Ali Doğan gibi tek sevdamız Kahramanmaraş.  Yapacak olduğumuz tüm çalışmalar ve hizmetlerde kibirden arınmış halkla iç içe tüm gönüllere dokunmaya çalışan bir siyasi figür olarak memleketimize hizmet edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Bizleri İstanbul’da misafir ederek beni ve yol arkadaşlarımı onurlandırdı için kendilerine şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ederim.”

Ahmet Güneçıkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER