banner263

İşte Kahramanmaraş Milletvekillerinin sosyal medyadaki takipçi sayısı

AK Parti TBMM Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Instagram’da 180 bin, Twitter’da ise 975 bin takipçi sayısı ile Kahramanmaraş Milletvekilleri arasında en fazla takip edilen Milletvekili oldu.

İşte Kahramanmaraş Milletvekillerinin sosyal medyadaki takipçi sayısı

Gelişen teknoloji ve internetin yaygınlaşmasıyla birlikte sosyal medya hayatımızın bir parçası haline geldi. Sosyal medyanın gücünü anlayan siyasiler de son dönemde bu mecrada ben de varım yarışına girdi.

Bu bağlamda katıldıkları programları, yaptıkları çalışmaları, gündeme ilişkin düşüncelerini sosyal medya hesaplarında anında paylaşarak, takipçilerine haberdar eden Kahramanmaraş Milletvekillerinin sosyal medyadaki takipçi sayısını derledik. İnstagram ve Twitter hesaplarındaki takipçilerini değerlendirdiğimiz haberimizde AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Instagram’da 180 bin ve Twitter’da 975 bin takipçi ile Kahramanmaraş’ın en fazla takipçisi olan Milletvekili olurken, ikinci sırayı ise Instagram’da 14 bin ve Twitter’da 101 bin takipçisi ile TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç aldı.

Diğer Milletvekillerinin takipçi sayıları ise şöyle:

Ahmet Özdemir, Twitter; 15,7 bin İnstagram; 14,4 bin

Cihat Sezal, Twitter; 14 bin İnstagram; 9,5 bin

İmran Kılıç, Twitter; 955 İnstagram; 8,1 bin

Habibe Öçal, Twitter; 16,3 bin İnstagram; 7.7 bin

MHP’li Sefer Aycan, Twitter; 45,9 bin, İnstagram; 3,8 bin

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Twitter; 60 bin, İnstagram; 10,6 bin


Haber: Abdulsamet İspir
 

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2021, 11:28

Kübra Şimşir

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER