İlk günkü aşkla milletin huzuruna çıkacağız

İlk günkü aşkla milletin  huzuruna çıkacağız

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı tarafından düzenlenen kaynaşma yemeğinde AK Parti ailesi bir araya geldi.


Bir otelde düzenlenen yemeğe; AK Parti Merkez ve Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Metin Doğan, AK Parti Milletvekilleri ve adayları, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, İlçe belediye başkanları, İl Başkanı Ahmet Güngör, Sivil toplum kuruluşları ve birçok AK Partili vatandaş katıldı. İl Başkanlığı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen yemekte konuşan İl Başkanı Ahmet Güngör, 1 Kasım’da yapılacak olan seçimlere yine ilk günkü aşkla milletin huzuruna çıkacaklarını belirterek şöyle konuştu:

“1 Kasım’da yapılacak olan genel seçime doğru yol almaktayız. Her seçim teşkilatlar için bir diriliş, yenilenme vesilesidir. Bizler milletimizin teveccühü ile her seçimde en yüksek oy alan bir partiyiz. İnancımızdan ve kararlılığımızdan hiç vazgeçmeyerek teşkilatımızı bu günlere beraber getirdik. Birlikteliğimiz ve yol arkadaşlığımız her zamankinden daha güçlü, daha inançlı olmalı ki Kahramanmaraş’ımız önümüzde ki seçimlerde bir destan daha yazabilsin” diye konuştu.

“BU BAŞARI HEPİMİZİN BAŞARISIDIR”

AK Parti Merkez ve Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Metin Doğan ise “Ülkemizin geleceği açısından çok önemli bir eşiği daha hep birlikte 1 Kasım’da yaşayacağız” diyerek şöyle konuştu: “1 Kasım’a giden bu 28-29 günlük sürede tıpkı bundan önce Kahramanmaraş teşkilatlarının nasıl büyük bir azimle kararlılıkla çalıştı ise bu sürede de aynı heyecanla aynı aşkla çalışacaktır. Bütün zamanının bu davanın başarısı için harcamış bütün ak gönüllü neferlerin ak dava arkadaşlarımın uzun yıllar yaptıkları çalışmaların bir sonucudur. Ben sizlerin bu çalışmalarınızın sonucunda Merkez Karar Yönetim Kuruluna seçildiğim için sizlere bir kez daha şükranlarımı sunuyorum” dedi.

AK PARTİ’NİN BEYANNAMESİ TARİHİ VESİKADIR

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Veysi Kaynak da, AK Parti’nin tekrar tek başına iktidar olacağını vurgulayarak şöyle konuştu:  “7 Haziran’dan sonra bunca hizmetten, bunca emekten sonra ne oldu da ülke istikrarsızlığını, devletin bekasını taciz eden günlerin arifesine geldik. Biz bu yolda yürürken bu tehlikeyi de görüyoruz. İnşallah bunları beraber atlatacağız. 4 Ekimde Ankara da Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu tarafından açıklanacak olan seçim beyannamelerinin Türkiye’ye demokrasi için tarihi bir vesika olacaktır” dedi.

“OMUZ OMUZA VEREREK YENİ BİR MESAJ VERECEĞİZ”

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, “Genel seçimlere doğru yaklaştık. Zaman daraldı. İnşallah 1 Kasım’dan sonra hep beraber güleceğiz. Keşke şunu da yapsaydık dememek için daha fazla gayret göstereceğiz. Hep beraber omuz omuza vererek inşallah 1 Kasım’da geçmişte olduğu gibi Kahramanmaraş’tan dünyaya yeni bir mesaj vereceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER