Gelecek Partisi’nden ‘üye kayıt’ seferberliği!

Gelecek Partisi Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Latif Öztürk ve yönetimi, Şelale Park önünde kurdukları stantla partiye yeni isimler kazandırıyor.

Gelecek Partisi’nden ‘üye kayıt’ seferberliği!

Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun kurucu Genel Başkanlığını yaptığı Gelecek Partisi, Türkiye genelinde olduğu gibi Kahramanmaraş’taki teşkilatlanmasını hızlı bir şekilde tamamlayarak, kentteki çalışmalarını sürdürüyor. Siyaset arenasında bizde varız diyerek, mahalle mahalle sokak sokak gezen Muharrem Çevik önderliğindeki Gelecek Partisi Kahramanmaraş il teşkilatı, seçimlerde kent halkından önemli bir oy oranı elde etmek için gece gündüz demeden insanların kalplerine dokunmayı hedefliyor. Yaptıkları çalışmalar neticesinde her geçen gün partiye üye olan kişi sayısını artıran Gelecek Partisi, Dulkadiroğlu İlçesi’nde de üye kayıt çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda Gelecek Partisi Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Latif Öztürk ve yönetimi, Şelale Park önünde stant açtı. Burada partiye yeni üyeler kazandırmak için çalışan Öztürk ve ekibi, her gün onlarca kişiyi Gelecek Partisi’ne dâhil ediyor.

“HUZUR VE GÜVEN; GELECEK PARTİSİ İKTİDARINDA”
Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Latif Öztürk, huzur ve güvenin Gelecek Partisi iktidarında olduğunu belirterek, vatandaşları üye olmayı davet etti. Gelecek Partisi’ne vatandaşlardan yoğun bir ilgi olduğunu ifade eden Öztürk, “Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun talimatları doğrultusunda Kahramanmaraş’ta partimizin başarısı için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Esnaf ve vatandaş ziyaretlerimizin yanı sıra partimize üye kayıtlarını da ara vermeden devam ediyoruz. Gelecek Partisi’ne Kahramanmaraş’ta büyük bir teveccüh var. Vatandaşlarımızın partimize olan ilgisi bizleri oldukça mutlu ediyor. Bundan sonraki süreçte de üye kayıtlarımızı sürdüreceğiz. Tüm Kahramanmaraşlı vatandaşlarımızı, partimize üye olmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2021, 13:16

Ahmet Güneçıkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER