Esenlik Kahramanmaraş’ta da kazandıracak

Esenlik Kahramanmaraş’ta da kazandıracak

Esenlik Kazandırıyor Kampanyası ilk çekilişi Malatya’da yapıldı. Genel Müdür Hulusi Boyraz, Kahramanmaraş’ta 1, Elbistan’da da 1 çekiliş yapılacağını ve çekiliş kapsamında 99 adet hediye dağıtılacağını belirtti.

300 bin kuponun satıldığı kampanyada 4 adet otomobil ile birlikte 3’er adet buzdolabı, led tv, bulaşık makinesi, elektrikli süpürge, bisiklet talihlileri belirlendi. Esenlik’in felsefesinin en iyiyi en güzel bir şekilde size ulaştırmak olduğunu söyleyen Genel Müdür Hulusi Boyraz, “Artık her yıl heyecanla beklediğimiz araç kampanyası Esenlik’in güzel bir geleneği oldu. Malatya’da 3, Kahramanmaraş’ta 1, Elbistan’da 1 çekilişimiz olacak. 99 adet hediye dağıtacağız. Kanaatle elde ettiğimiz karı sizlerle paylaşmak en önceliğimizdir. Paylaşımcı mantığımızı bundan dolayı diğer kampanyalarda sürdürmek istiyoruz. Esenlik her gün daha güzel günlere doğru ilerlemektedir. Marketlerimiz bir taraftan bölgeselleşirken, diğer taraftan markalarımızı kurumsallaştırmaya devam ediyoruz. Esenlik Malatya’nın önemli bir kurumu. Buradan bir müjde vermek istiyorum. Bu ayın içerisinde bölgeye büyük hizmetler sunacak asfalt fabrikamızı hizmete sunacağız.”

‘DERİN OLAYLARA KARŞI HEP BİRLİKTE DURABİLİRİZ’
Son zamanlarda ülkemizde üzücü olaylar yaşandığını dile getiren Boyraz; ‘Türkiye’de ne zaman güzel şeyler yaşansa birileri bunu bloke etmektedir. Ülkemizin gelişmesini istemeyen belli güçler var. Üzerimizde uluslararası çok fazla operasyon yapılmaktadır. Bize düşen bu sisli ortamda piyonu değil piyoncuyu görebilmektir. Basiretimiz ve ferasetimizle bu derin olaylara karşı hep birlikte durabiliriz. Başta Malatyamız olmak üzere birçok ilimiz şehit vermektedir. Bu hepimizin içini yakmaktadır. Bizlerin uğruna şehit düşenlere Allah’tan rahmet yakınlarına sabırlar diliyorum. Yaklaşmakta olan Kurban Bayramınızı şimdiden canı gönülden tebrik ediyorum. Allah’a adanan kurbanlar dışında kurbanlar olmamasını temenni ediyorum’ dedi.

‘ŞİRKETİMİZE MALATYALILAR SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDECEKTİR’
Esenlik şirketinin Malatya’nın bağrından çıktığını ifade eden Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkçi, “Malatyalının emeği olan kazandığını tekrar müşterisi ile paylaşan bir şirketimiz. Esenlik’in her gün büyüyerek hem Malatya’mıza hem bölgemize hizmet vermesi bizleri gururlandırmaktadır. Özellikle istihdam konusunda geniş faaliyet kollarının olması bizleri mutlu etmektedir. Gıdada diğer kuruluşlara göre güvenliği ön planda tutması bizleri her daim gururlandırmaktadır. Esenlik şirketimize dün olduğu gibi bugün de Malatyalı hemşerilerimiz sahip çıkmaya devam edecektir’ şeklinde konuştu. AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı ise; ‘Kurulduğu günden bu yana göstermiş olduğu faaliyet alanların tamamında kazancının büyük bir kısmını hem sosyal hem kültürel anlamda ilimiz için harcamaktadır. Bu faaliyetlerinden dolayı başta Belediye Başkanımız Ahmet Çakır, Genel Müdürümüz Hulusi Boyraz ve ekibine teşekkür ediyorum. Markalaşma adına büyük çalışmalar yapmaktadır. Türkiye markası olma yolunda ise büyük adımlar atmıştır. Sportif olarak yardımları olan şirketimiz bundan sonrada ilimize katkılar yapmaya devam edecektir” ifadelerini kullandı.

‘ŞİRKETİMİZ TÜRKİYE’DE ÖRNEK BİR KURUM’
Esenlik’in Malatya’nın öz malı olduğunu ifade eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Şirketimiz Türkiye’de örnek bir kurum. Yapısı itibariyle Malatyalıların sahiplendiği, önce Malatya’da marka olmuş daha sonra bölgesinde markalaşmış, ulusal ve uluslararası alanda markalaşma yolunda ise emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Bu yolda başta Genel Müdürümüz olmak üzere bütün Esenlik çalışanlarını tebrik ediyorum. Şirketimizi kendi öz malı olarak sahiplenen hemşerilerimizi tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

‘ESENLİK ŞEHRİMİZE BİRÇOK ALANDA KATKI SUNMAKTA’
Malatya Hacı Bektaşı Veli Kültür Vakfı Başkanı Hasan Meşeli, “Esenlik’in şehrimize sosyal, ekonomik ve kültürel alanda birçok katkı verdiği için büyük bir memnuniyet duymaktayım. Bu değerli hizmetlerden dolayı Genel Müdürümüz Hulusi Boyraz’a teşekkür ediyorum. Son günlerde ülkemiz uğruna şehit düşen kahraman asker ve polislerimizi rahmetle anıyorum. Yaklaşmakta olan Kurban Bayramınızı şimdiden tebrik ediyorum” dedi.

‘ŞİRKETİMİZ MALATYA’DA BÜYÜK BİR BOŞLUĞU DOLDURMAKTADIR’
Esenlik’in ürettiği yerel markalar ile ulusal pazarda ses getirdiğini söyleyen Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Arif Emecen, “Belediyemizin iştiraki olan şirketimiz Malatya’da büyük bir boşluğu doldurmaktadır. Pazarda dengeyi ve rekabeti oluşturarak tekeli kırmaktadır. Ürettiği yerel markalar ile ulusal pazarda ses getirmeye gayret etmektedir. Bölgedeki illere etap etap yayılarak yeni şubeler açarak istidam alanları oluşturmaktadır. Sadece gıda üzerine değil Meston Fabrikası ile beton elemanları ve kent mobilyaları alanında kaliteli ve seri üretim yaparak belediyemiz ve bölge belediyelerin ihtiyacını gidermektedir. Ayrıca DAP projesinde sulama alanında kullanılan sıvatlar tarımla uğraşan birçok illerimizde kullanılmaya başlandı. Konut alanında da güzel projelere imza atmaktadır.”

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER