Doğal ürünlerin pastanede buluştuğu adres; Panem Patisserie açıldı

Kahramanmaraşlı iş insanı Fatih Gök, tamamen doğal ürünlerden oluşan Panem Patisserie’yi açarak, kent halkının hizmetine sundu.

Doğal ürünlerin pastanede buluştuğu adres; Panem Patisserie açıldı

Konseptinde tereyağlı ve pancar şekerinden üretilmiş tatlılar, özel undan üretilmiş kuru, yaş pastalar ve çörekler, bunun yanında 13 çeşit özel undan yapılma ekmekleriyle Kahramanmaraşlıların damaklarını şenlendirecek olan Panem Patisserie, Binevler Uzunçarşı'da açıldı. İşletmeciliğini Fatih Gök tarafından yapılan Panem Patisserie’nin açılışına Kahramanmaraş Esnaf ve Sanatkârlar Odası (KMESOB) Başkanı Ahmet Kuybu başta olmak üzere birçok isim katıldı. Açılışta konuşan Panem Patisserie İşletmecisi Fatih Gök, tüm Kahramanmaraşlıları pastanelerine beklediklerini söyledi.

“TÜM KAHRAMANMARAŞLILARI BEKLİYORUM”
Panem unlu mamullerini doğal ürünlerin buluştuğu bir adres olarak nitelendiren Gök,Panem unlu mamullerini tüm Kahramanmaraşlıların hizmetine açtık. Müessesimizde tereyağlı ve tamamen pancar şekerinden üretilmiş tatlılar, tamamen özel undan üretilmiş kuru pasta, yaş pasta ve çörekler var. Bununla birlikte 12-13 çeşit özel undan yapılma ekmeklerimiz var. Panem unlu mamulleri doğal ürünlerin buluştuğu bir adres. Müşterilerimiz bizim başımızın tacıdır. Herkesin buraya gelip ürünlerimizi tatmasını heyecanla bekliyoruz. Her saatte sıcak ekmeğimiz mevcut. Odalar Birliği Başkanı Ahmet Kuybu’ya, Av. Ali Ünlü’ye, Av. Ahmet Akben’e Sevda Akben’e, Mimarımız Mertcan Karakuş’a katılımlarından dolayı teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2021, 17:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER