banner263

Davutoğlu, Ktools’un nostaljik esintisine kapıldı

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, DEKA Grup bünyesinde faaliyet gösteren mağazayı ziyaret ederek firmanın Ktools markası üretimi, pikabın nostaljik esintisine kapıldı.

Partisinin Kahramanmaraş 1. Olağan Danışma Kurulu toplantısı için kente gelen Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, kurul toplantısının ardından şehrin en işlek caddelerinden biri olan Trabzon Caddesi’nde gezintiye çıktı.

Gezinti esnasında DEKA Grup bünyesinde faaliyet gösteren iletişim mağazasında gördüğü pikap dikkatini çeken, Gelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu, direkt mağazaya girdi.  

Firmanın kendi bünyesinde üretilen Ktools marka pikap ve plakları yakından inceleyen Davutoğlu’nun pikaplara olan hayranlığı gözlerinden okunuyordu.  Ktools’un nostalji ve teknolojinin birleşimiyle ürettiği pikapların nostaljik esintilerine kapılan Davutoğlu, nostaljiye olan ilgisinin kendisini mağaza çektiğini belirtti. Davutoğlu, “Nostaljiye olan ilgim beni mağazanıza çekti. Ürününüzü çok beğendim. Kahramanmaraş’ta teknoloji alanında böyle bir üretim yapıldığına ayrıca çok sevindim. Teknoloji ve nostaljinin harmanlandığı ürün oldukça ilgimi çekti” dedi.


Davutoğlu, mağaza çalışanlarıyla çektirdiği hatıra fotoğrafının ardından cadde üzerinde ki gezintisine devam etti.

Haber: Kübra Şimşir

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2021, 18:24

Kübra Şimşir

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER