banner263

Davutoğlu Kahramanmaraş’a geliyor

Gelecek Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Muharrem Çevik, partileri aleyhinde kamuoyunda seçime katılmayacakları yönünde çıkan haberlerin asılsız olduğunu ifade ederek, Genel Başkanları Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun 7 Nisan’da Kahramanmaraş’a geleceğini duyurdu.

Davutoğlu Kahramanmaraş’a geliyor

Gelecek Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Muharrem Çevik partileri aleyhinde ‘Gelecek Partisi olası bir erken seçime katılmayacak’ iddialarına cevaben parti binasında bir basın açıklaması yaptı. Açıklamasında kamuoyunda oluşturulan algı politikalarını kırmak için Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun 7 Nisan’da Kahramanmaraş halkı ile buluşacağını söyledi.

DİL, DİN, IRK VE PARTİ AYRIMI YAPMADAN HERKESİ BU BULUŞMAYA DAVET EDİYORUZ!

İl Başkanı Muharrem Çevik, “Genel Başkanımız aslında 15 Şubat günü gelecekti, lakin Gara şehitleri sebebiyle sizlerle olan bu buluşmayı iptal etmek, ertelemek zorunda kaldık. İnşallah 6 Nisan Salı günü akşamı Kahramanmaraş’a gelecek, 7 Nisan Çarşamba günü de Kahramanmaraş halkını selamlayacak, vatandaşları dinleyecek, ziyaretlerde bulunacak ve siyasetin yükselen değeri haline gelecek. Aynı zamanda da partimizin 1. Danışma Kuruluna katılacak. Dil, din, ırk ve parti ayarımı yapmadan, herkesi bu önemli ve yararlı olabileceğine inandığım buluşmaya bekliyoruz, davet ediyoruz” dedi.

KAHRAMANMARAŞ’A İLK KEZ GELECEK!

Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun birinci danışma kurul toplantısı ve il binasının açılışı için kente geleceğini ifade eden Çevik, şöyle devam etti: “Kahramanmaraş’a ilk kez gelecek olan Davutoğlu’nun açılış sonrası esnaf ziyaretleri gerçekleşecek. Halkı dinleyecek, onların dertleriyle dertlenecek. Akabinde Kümbet semt pazarını gezecek, Pazar esnafı ile sohbet edip, ekonominin nabzını tutacak. Akşam üzeri de Ticaret Sanayi Odası Başkanı Şahin Balcıoğlu ve Esnaf Birlik Başkanı Ahmet Kuybu ile buluşup, sanayicilerin ve esnafın sorunlarını dinleyecek. Aynı gün yine geç saatlerde de olsa işadamları, liderler ve basın mensupları ile bir araya gelip, merak edilen, yerel ve ulusal ülke gündemine dair soruları cevaplandıracak, ertesi günü, yani Perşembe sabahı kahvaltı sonrası Gaziantep ve Kilis’e hareket edecek.

İLK SEÇİMDE İKTİDARIZ, BUNU BÖYLE BİLSİNLER!

Genel Başkanları Davutoğlu’nun partililer ve vatandaşlarla buluşmasında yer temini için belediyeden Necip Fazıl veya Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezlerinden herhangi birinde yapmayı ücretiyle birlikte belediyeden talep ettik belediyede istediğimizi yerine getirmedi. Bu bizi üzdü. Ama direncimizi kırmadık. Korkuyorlar, oysa korkunun ecele faydası yok, çünkü ilk muhtemel seçimde iktidara geleceğiz. İktidarın korkusu bundan” ifadelerine yer verdi. 

YEREL BASINDA ÇIKAN HABERLERİN GERÇEKLE ALAKASI YOK, SEÇİMLERE GİRİYORUZ!

Partimiz teşkilatında bazı isimlerin istifa edeceği yönünde çıkan haberler tamamen asılsız ve sansasyondan ibarettir.  Elbistan ilçesi teşkilatımız evraklarını tamamlamış, ilgili mercilere teslim etmiştir. Seçimlere giremeyeceğimize dair çıkan asılsız haberler bizi üzdü ise de sıkıntı yok. Çünkü ilçe kongrelerimizi ile hukuki süreçleri tamamladık ve muhtemel bir erken seçime de katılıyoruz, tüm Türkiye’de olduğu gibi, Kahramanmaraş da seçimlere katılacak, nihayetinde iktidar olan Gelecek Partisi olacaktır. İstifa edenleri yeniden kazanmak istiyoruz. Liste çalışmalarımız devam ediyor.

AYRILANLARA SESLENİYORUM, GELİN YİNE BERABER OLALIM!

Herhangi nedenlerle ayrılanlara sesleniyorum gelin beraber olalım. Partililerin ve vatandaşların masa başında uydurulmuş, partimizi yıpratmak adına kurgulanan ve servis edilen tezgâh ve asılsız haberlere inanmayın. Sağlık sorunları ile ilgili olarak ayrılanların yerinin boş kalmadığını, kalamayacağını, bu bakımdan Pazarcık ilçe başkanlığına da emekli öğretmen Ömer Akış’ın getirildi. 7 Nisan’da Davutoğlu ile buluşmaya herkesi bir kere daha davet ediyorum.” 

Programa, İl Başkan Yardımcıları Erol Tanış, Reşit Aslantaş, Kadın Kolları Başkanı Meral Şeker, Onikişubat İlçe Başkanı Cengiz Çiçek, Dulkadiroğlu ilçe Başkanı Latif Öztürk, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Kabakçı, Dulkadiroğlu Kadın Kolları Başkanı Hayriye Nur Ekiz, Onikişubat Kadın Kolları Başkanı Rabia Koç katıldı.

HABER MERKEZİ

Kübra Şimşir

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER