Bu berber Kahramanmaraş ve bölgesinde tek berber

Bu berber Kahramanmaraş ve bölgesinde tek berber

Geçtiğimiz aylarda şehrimizde hizmete açılan HERİFF berber salonu, müşterilerin ilgi odağı oluyor.

Dulkadiroğlu ilçesi Yenişehir Mahallesin’de hizmete açılan HERİFF berber salonunda, gelen müşterilerin keyifle vakit geçireceği birçok imkân sunuluyor.

\"\"  \"\"

Bölgede ve Kahramanmaraş’ta mekân olarak ilk olma özelliği taşıyan HERİFF berber salonu işletmeciliğini ise Murat Domurcukgül yapıyor.

HERİFF berber salonuna Tıraş olmak için koltuğa oturan müşteriler, birbirlerini görmüyorlar. İşyerinin dekoru ise tamamen Osmanlı mimarisini andırıyor. HERİFF berber salonu, Profesyonel ekiple gece geç saate kadar vatandaşlara hizmet veriyor.

Halkın kuaför anlamında ne beklediğini ve halka ne hizmet verebileceklerinin bilincinde olduklarını belirten HERİFF berber solunu işletmecisi Murat Domurcukgül, Kaliteli hizmetten ödün vermeyeceklerini söyledi.
\"\"   \"\"

Domurcukgül, “İş yerimizde, saç ve sakal kesimi, saç boyama, model tasarım, yüz maskesi ve benzeri birçok hizmet, en iyi şekilde icra ediliyor\" dedi.

1986 yılından bu yana sektörde faaliyet sürdürdüklerini belirten HERİFF berber solunu işletmecisi Murat Domurcukgül, mekânlarının Kahramanmaraş’ta ve bölge illerde bir ilk olduğunu söyledi. Kahramanmaraş’ta bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Murat Domurcukgül şöyle konuştu; “İşyerimiz 3 katlı ve 600 metrekarelik alana sahiptir. İçerisinde masaj salonu, sauna, manikür-pedikür, V.i.P Odaları, mescidimiz, duş kabinlerimiz, cilt bakım odaları bulunmaktadır. Çocuklarımız için özel bölümümüz var.  Özel cafe bölümümüz var. Gelen müşterilerimizin keyifle vakit geçireceği bir salon haline getirdik. Kahramanmaraş’ta ve bölge illerimizde bunun gibi berber salonu yok. Biz ilk oluyoruz. Umarım, Kahramanmaraşlılar buranın kıymetini bilirler.”
Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER