BP Sezal Petrol’den çok anlamlı ‘10 Kasım’ anması

Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren BP Sezal Petrol, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete irtihalinin 83. yıl dönümü dolayısıyla çok anlamlı bir çalışmaya imza attı. Petrol istasyonuna gelen müşterilere Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün kaleme aldığı ‘Nutuk’ kitabı hediye edildi.

BP Sezal Petrol’den çok anlamlı ‘10 Kasım’ anması

1927 yılından bu yana Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren ve sektörünün önde gelen markalarından biri olan BP Sezal Petrol, kurulduğu ilk yıldan itibaren müşteri odaklı yaklaşımı ile yeniliklerin temsilcisi olmaya devam ediyor. Çağın gerektirdiği şartlara uymak ve müşteri beklentilerini karşılamak amacıyla, yaşam alanı haline dönüştürülen BP Sezal Petrol İstasyonu, çeşitli sosyal aktivitelere de ev sahipliği yapıyor. Dini ve milli bayramlar ile yılbaşı, Sevgililer Günü gibi birçok önemli günlerde müşterilerine çeşitli sürprizler yaparak gönülleri kazanan BP Sezal Petrol, 10 Kasım’ı da es geçmedi. Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete irtihalinin 83. yıl dönümü olan 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne özel olarak istasyondan petrol alışverişi yapan müşterilere Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün kaleme aldığı ‘Nutuk’ kitabı hediye edildi. ‘Nutuk’ kitabına özellikle gençler yoğun ilgi gösterirken, müşterilerin memnuniyeti de gözlerinden okundu. 10 Kasım’da özel petrol istasyonunda güller ve Atatürk’ün resimleriyle oluşturulan alan oldukça dikkat çekerken, müşteriler bol bol fotoğraf çektirdi.

“SADECE BİR BENZİN İSTASYONU DEĞİLİZ”

Organizasyon hakkında bilgiler veren BP Sezal Petrol Binevler İstasyonu yetkilisi Barbaros Sezal, sadece bir benzin istasyonu olmadıklarını, sosyal etkinliklere de önem verdiklerini belirterek, “BP Petrol olarak kuruluşumuzdan bu yana geçen sürede amacımız sadece bir benzin istasyonu çalıştırmak değil, sosyal etkinliklere de önem vererek gönüllere girmek. İstasyonumuzun Binevler Şubesi olarak da sosyal çalışmalara önem veriyoruz. Bu kapsamda birçok aktivite yaptık. Bugün ise ülkemiz için çok önemli ve anlamlı bir gündeyiz. Bilindiği üzere Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk 83 yıl önce 10 Kasım’da aramızdan bedenen aramızdan ayrıldı. Bedenen diyorum çünkü Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ruhu ve fikirleri halen her Türk insanının içinde yaşıyor. Bugün bir anma günü, tabi ki içimiz buruk ama Atatürk’ün gösterdiği hedefe ulaşmamızda onun fikirlerini iyi bilmeli ve uygulamalıyız. Biz bu bilinci aşılamak adında Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün kaleme aldığı ‘Nutuk’ kitabını müşterilerimize hediye etmek istedik. Çok güzel tepkiler aldık, özellikle gençler duygulandı, çok fazla teşekkür etti. Bu da bizi daha çok memnun etti, doğru bir çalışma yaptığımızı gösterdi. BP Sezal Petrol olarak bu tür çalışmalarımız devam edecek. Bu vesile ile bir kere daha Cumhuriyetimizin kurucusu, bağımsızlığımızın öncüsü Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 83. yılında saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz” dedi.

(Haber: Ahmet Güneçıkan)

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2021, 11:24

Ahmet Güneçıkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER