Başkan Mahçiçek, personelle bayramlaştı

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, mübarek Ramazan Bayramı öncesinde belediye personellerinin bayramlarını kutladı.

Başkan Mahçiçek, personelle bayramlaştı

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Pazar günü idrak edeceğimiz Ramazan Bayramı öncesinde ilk bayramlaşmayı personeli ile yaptı.  Belediye Başkan Yardımcıları Dr. Ali Ünsal, Havva Ece Saygaz, Burhaneddin Türkkahraman ve Fatih Yoğurt ile personellerin görev yaptıkları katları ziyaret eden Başkan Mahçiçek, çalışma arkadaşlarının bayramlarını tebrik etti.

‘BAYRAMDA HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN’

“Hepinize sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram diliyorum” diyen Başkan Mahçiçek, şunları kaydetti : “Onbir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif-i artık uğurluyoruz. Hepiniz biliyorsunuz ki Onikişubat Belediyesi çalışanları bir aile. Hatırlarsanız ilk iftarımızı da siz aile fertlerimizle yapmıştık. İnşallah Pazar günü de Ramazan Bayramımızı idrak edeceğiz. İlk bayramlaşmayı da aile fertlerimizle yapalım istedik. Ben hepinize özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum. Aile fertlerinizle sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram geçirmenizi yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Bayramda da her şey gönlünüzce olsun.”

Haber Merkezi


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER