BAŞKAN GÜVENÇ, İÇİŞLERİ KOMİSYONUYLA, SAHİL KOMUTANLIĞI’NA ÇIKARMA YAPTI!

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, komisyon üyeleriyle birlikte Sahil Güvenlik Komutanlığı’nı ziyaret etti. Güvenç, telsiz aracılığıyla görevde bulunan askerlere, “Sizlerle gurur duyuyoruz. Allah yar ve yardımcınız olsun, dualarımız sizinle” dedi.

BAŞKAN GÜVENÇ, İÇİŞLERİ KOMİSYONUYLA,  SAHİL KOMUTANLIĞI’NA ÇIKARMA YAPTI!

TBMM İçişleri Komisyonu Başkanlığı görevini başarıyla sürdüren AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, komisyon üyeleriyle birlikte ziyaretlerine devam ediyor. İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, komisyon üyeleriyle birlikte Sahil Güvenlik Komutanlığı’nı ziyaret ederek, İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ve Sahil Güvenlik Komutanı Tuğamiral Ahmet Kendir’den çalışmalar hakkında bilgi aldı. İlk olarak anı defterini imzalayan Güvenç, ardından Sahil Güvenlik Komutanı Tuğamiral Ahmet Kendir’i makamında ziyaret etti. Daha sonra brifing salonuna geçen Güvenç ve komisyon üyelerine, İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ve Sahil Güvenlik Komutanı Tuğamiral Ahmet Kendir brifing verdi.

DUALARIMIZ SİZİNLE”

Brifing sonrası telsizle askerlere seslenen İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, “Yüzbaşım, TBMM İçişleri Komisyonu olarak komutanlığımızı ziyaret ettik. Sizlerin de sesini duymak, hayırlı seyirler dilemek istedik onun için buradayız. Bakanımız, bakan yardımcımız bize bir brifing verdiler. Sizlerle gurur duyuyoruz. Allah yar ve yardımcınız olsun, dualarımız sizinle” dedi. Güvenç’e telsizden cevap veren Yüzbaşı ise, “Teveccühünüz, çok sağ olun” ifadelerini kullandı. Güvenç başkanlığındaki İçişleri Komisyonu’nun ziyareti hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

(Haber: Ahmet Güneçıkan)

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2019, 16:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER