Başkan Erkoç: “Hayattaki en önemli unsur eğitimdir ”

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Erkoç: “Hayattaki en önemli unsur eğitimdir ”

Öncelikle yeni eğitim - öğretim yılının, başta geleceğin teminatı öğrenciler olmak üzere tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını dileyen Başkan Erkoç, şunları kaydetti: " İnsanın davranışlarını biçimlendiren ve ona vasıf kazandıran en önemli unsur eğitimdir. İyi bir eğitim bir toplumu geri kalmışlıktan kurtardığı gibi modern ileri aydın bir toplum haline de getirir.

Zira bir milleti yücelten ve ilerleten eğitim başarısıdır. Bir ülke için yapılacak en önemli yatırımın insana özelliklede çocuklara ve gençlere yapılan yatırım olduğu gerçeğinden hareketle bugüne kadar eğitim için hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan tüm imkânlarını seferber eden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi aynı düstur ile çalışmalarına bundan sonra da devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle yeni eğitim yılının tüm idarecilerimiz öğretmen, öğrenci ve velilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyor, başarı dileklerimle birlikte sevgilerimi sunuyorum.”

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2017, 14:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER