Başkan Çabukel’den gazetemize ziyaret

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Çabukel, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte gazetemizi ziyaret ederek Yazı İşleri Müdürümüz Mahmut Beyaz ve personellerimizle sohbet etti.

Başkan Çabukel’den gazetemize ziyaret

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in yapılan kongreyle yeniden Genel Başkan seçilmesinin ardından ülke genelindeki tüm teşkilatlarda yapılanmaya giden İyi Parti’de öncelikli olarak mevcut il başkanları istifa etmişti. Bu kapsamda Kahramanmaraş’ta da Faruk Atlı’nın milletvekili adayı olması sonrası İl başkanı olan Davut Sarı’da istifasını vermişti. İlerleyen süreçte ise 24 Haziran seçimlerinde İYİ Parti’den milletvekili adayı olan Av. Ahmet Çabukel, yeni yapılanmada İYİ Parti’nin yeni il başkanı olmuştu. Görevi devraldıktan sonra çalışmalara başlayan Çabukel, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte gazetemize bir ziyarette bulundu. Sıcak ve samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyarette gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Mahmut Beyaz ve gazetemiz personelleriyle sohbet eden Çabukel, 2019’da gerçekleşecek olan Mart Yerel Seçimleri için çalışmalara başladıklarını söyledi.

Gazetemizin yayın politikasını beğendiğini de dile getiren Çabukel, gazetemize yayın hayatında başarılar diledi.

Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Mahmut Beyaz da gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Çabukel’e teşekkür etti.

Çabukel ve ekibi, ziyaret sonrası gazetemiz personelleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

(Haber: Abdullah Hançer)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER