Başbakan Davutoğlu Kahramanmaraş’ta

Başbakan Davutoğlu Kahramanmaraş’ta
Başbakan Ahmet Davutoğlu, 1 Kasım\'daki seçimler nedeniyle yapacağı 23 mitingden birini bugün Kahramanmaraş’ta gerçekleştirip, halka seslenecek.

Davutoğlu, 1 Kasım 2015 seçim çalışmaları kapsamında Müftülük Meydanı’nda bugün saat 16:00’ da Kahramanmaraş halkıyla buluşacak. İl başkanlığı tarafından yapılan açıklamada 1 Kasım’da yapılacak seçimin ardından AK Parti’nin tek başına iktidar olacağı belirtilerek, “Türkiye’nin son 13 yılına hemen her alanda damgasını vuran AK Parti, Kahramanmaraş mitingiyle iktidar yürüyüşünü bir kez daha başlatmış olacak” ifadesi kullanıldı. İl Başkanlığı İstikrarın devamı için, kardeşlik ve barış için tüm Kahramanmaraşlıları mitinge davet etti.


Havayoluyla gelecek olan Başbakan Ahmet Davutoğlu, buradan helikopterle saat 15.30\'daki miting için Manisa\'ya geçecek. Manisa 19 Mayıs Stadı\'na inecek helikopterden seçim otobüsüne geçecek olan Davutoğlu, Halil Erdoğan Caddesi, Cumhuriyet Caddesi güzergahını takip ederek, halkı selamlayarak mitingin yapılacağı Cumhuriyet Meydanı\'na ulaşacak. Mitingin ardından Manisa Valiliği\'ni ziyaret edecek olan Başbakan Davutoğlu, aynı güzergahı kullanarak helikopterle İzmir\'e dönüp, sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla yapılacak toplantıya katılacak.

Manisa Emniyet Müdürlüğü, Başbakan Davutoğlu\'nun mitingin yapılacağı güzergahta saat 24.00 itibariyle araç parkı yasaklandı.
Haber: Mücahit Dalkara
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER