Acer, POST-DER’de Genel Başkan Yardımcısı oldu!

T.C. Posta Telgraf Teşkilatında (PTT) 1953 yılında bu yana faaliyet gösteren 65 yıllık köklü sivil toplum örgütü Posta Çalışanları Sosyal Yardımlaşma ve Kanuni Haklarını Koruma Derneği’nin 30. Olağan Genel Kurulu yapıldı.

Acer, POST-DER’de Genel Başkan Yardımcısı oldu!

POST-DER 30. Olağan Genel Kurulu geçtiğimiz hafta sonu Ankara’da yapıldı. Ankara Ayaş Prestij Termal Otel’de gerçekleştirilen ve kısa adı POST-DER olan Posta Çalışanları Derneği’nin 30. Olağan Genel Kurulu, 65 ilden gelen çok sayıda delegenin katılımıyla gerçekleştirildi. Seçim sonucunda Hüseyin Akkaya başkanlığa seçilirken, POST-DER Kahramanmaraş Şube Başkanı ve Kahramanmaraş PTT Başmüdürlüğü Entegre Yönetim Sistemi Müdürü Fatih Acer, Post-Der Eğitim ve Mevzuat’tan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine seçildi.

HEMŞERİMİZ ACER GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OLDU!

Genel Başkan Yardımcılığı görevine seçilen Post-Der Kahramanmaraş Şube Başkanı Fatih Acer, gazetemize yaptığı açıklamada, “Ulu çınar kuruluşumuzun 1953 yılında kurulan 65 yıllık Sivil Toplum Örgütü Posta Çalışanları Sosyal Yardımlaşma ve Kanuni Haklarını Koruma Derneği’mizin Ankara’da 30. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdik. Hüseyin Akkaya’nın yeniden başkan seçildiği genel kurulda, sahsıma da eğitim ve mevzuattan sorumlu Genel Başkan yardımcılığı görevi verildi. Türkiye’mizin dört bir yayından genel kurulumuza katılan delegelerimizin sahsıma gösterdiği teveccüh ve desteklerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum” dedi.

(Haber: Abdullah Hançer)

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2018, 18:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER