30 TL’ye otomobil kazandılar

30 TL’ye otomobil kazandılar

Esenlik Kazandırıyor Kampanyası ikinci çekilişi Belediye Konferans Salonu’nda düzenlendi. 364 bin kuponun satıldığı kampanyada yapılan çekiliş sonucu 4 adet otomobil ve 3’er adet buzdolabı, led tv, bulaşık makinesi, süpürge ve bisiklet talihleri belli oldu.


‘ACILARIMIZ ORTAK, ONLARIN ACILARI BİZİM DE ACIMIZDIR’ 
Ankara’da yaşanan terör saldırısının birliğimize, dirliğimize ve kardeşliğimize yapılan bir saldırı olduğunu ifade eden Genel Müdür Hulusi Boyraz; Biliyorsunuz geçen gün Ankara’da yaşanan hain saldırıda çok ciddi bir kayıp verdik. Cumhuriyet tarihinin en büyük terör olaylarından bir tanesi oldu. Bu yapılan terör sadece bir kesime, bir partiye yönelik değil, bu terör olayı bütün Türkiye’ye yönelik bir saldırıydı. Uluslararası bir saldırı olan bu olay ülkemiz istikrarına yönelik bir saldırı oldu. Özellikle hayatını kaybedenlerden 11 kişinin ilimizden olması bizim üzüntümüzü daha da derinleştirdi. Eski belediye meydanında yapacağımız programı hayatını kaybedenlerin acısını paylaşmak adına iptal ettik, böylelikle kendi halimizde arkadaşlarımızla beraber küçük bir program yapmaya çalışıyoruz sade bir şekilde. Bu tür inşallah atlatacağız. Bunlar planlı bir şekilde yapılan ve özellikle seçime yönelik bir terör eylemi. Bu tür olayların üstesinden hep birlikte basiretimiz ve ferasetimizle üstesinden geleceğiz. Geçen meclis başkanımızın güzel bir ifadesi vardı terör sadece zarar verebilir ama başarma imkan ve ihtimali yoktur. Bu anlamda bu tür olaylara karşı da morallerin bozulmaması, ülke olarak direncimize yeniden yüklenerek yola devam etmemiz gerekiyor. Çünkü terörün amacı zaten yıldırmak, korkutmak, kardeşi kardeşe kırdırtmaktır. Aslında yapan ve yaptıranda aynıdır ama ülke içerisinde birbirlerine karşı 12 Eylül’den önce yaşanmış olan o acı olaylara benzer olayların bu ülkede tekrarı yapmak isteniyor, ama ülkemizin insanı ve bilinci bunu aşacak düzeye geldi. Kesinlikle bunların hepsini aşacağız buna inanıyorum ama aşarken bu tür olaylarda hepimize derin bir üzüntü veriyor. Bu anlamda da ölenlere rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz, onların acıları hepimizin acılarıdır, bunun içinde tekrardan baş sağlığı diliyorum. 

‘ESENLİK OLARAK MALATYA’NIN GÖNLÜNE TAHT KURDUK’
Boyraz; ‘Bugün çekilişimizin ikinci etabını yapacağız. 364 bin kupon var. Bu kampanyamıza katılımın aslında ne kadar yüksek olduğunu gösteriyor. Esenlik olarak gerçekten Malatya’nın gönlüne taht kurmuş karşılıklı bir sevgi karşılıklı bir ilişkimiz var. Müşterilerimizle bu anlamda Esenliğe sahip çıkıyor. Bizde onlara en iyi şekilde hizmet vermenin mücadelesini veriyoruz. 


‘PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 10.30’DA ASFALT ÜRETİM FABRİKAMIZIN AÇILIŞINI YAPACAĞIZ’
Daha güzel günlerin bizim olacağını söyleyen Hulusi Boyraz; ‘Perşembe günü saat 10:30’da Asfalt Üretim Fabrikamızın açılışını yapacağız. Bu programımıza halkımızı davet ediyorum. Bunu da burada müjdelemiş oluyorum. Tekrar terör olayında ölenlere rahmet diliyorum, kupon alan arkadaşlarımıza da şans diliyorum programımıza gelmenizden dolayı da onur duydum’ ifadelerini kullandı. Kampanya listesine //esenlik.com.tr/haberler/esenlik-kazandiriyor-malatya-2-cekilis-sonucu-tam-liste adresinden ulaşabilirsiniz. Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER