3. ULUSLARASI TURİZM FUARI’NDA KAHRAMANMARAŞ RÜZGARI

Gastronomi Zirvesi Ankara’da TRAVELEXPO 3.Uluslararası Turizm Fuarı 22-25 Mart 2018 tarihleri arasında misafirlerine kapılarını açtı.

3. ULUSLARASI TURİZM FUARI’NDA KAHRAMANMARAŞ RÜZGARI

Fuara Turizm RAMADA Plaza Kahramanmaraş, Kahramanmaraş İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Turizm Platform Üyeleri, Saffron Hotel, Germenica Hotel, Arsan Hotel, Vav Hotel, Hilton Hotel ve Clarion Hotel katılım sağladı. Fuarda Kahramanmaraş’ın tarihi, kültürü, Uludaz uğur böcekleri, dondurması, kayak merkezi, Germenica mozaikleri, yaylaları doğa turizmi ve otel tesisleri tanıtıldı.

KAHRAMANMARAŞ’A DAİR NE VARSA ANLATTIK, TATTIRDIK”

Fuara katılan RAMADA Plaza Kahramanmaraş Genel Müdürü aynı zamanda Turizm Platform Başkanı olan Mehmet Turan, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Turan Ankara’da ki tüm acente ve tur operatörlerini fuara davet ederek, şu sözlere yer verdi; “Kahramanmaraş’ımızı en iyi şekilde tanıtmak ve kültürümüzü yaşatmak amacıyla turizm alanında bütün fuarları takip ediyoruz. Bugün burada Kahramanmaraş’a dair ne varsa anlattık, tattırdık. Memleketimiz hem gelişmişlik açısından hem de kültür açısından çok zengin özelliklere sahip. Bizlerde RAMADA Plaza Kahramanmaraş olarak bu güzelliklere layık olmak için 5 yıldızlı hizmet anlayışımızla, müşterilerimizi karşılıyoruz. Bu tarz fuarlar bizler için çok önemli. Buralarda hem acente ve tur operatörleri ile bağlantılar kuruyor, hem de kendimizi tanıtıyoruz. Ülkemizde turizm çok çeşitli alanlarda dağılım göstermiştir. Bu bizim için büyük bir şanstır. Biz de bu şansı en iyi şekilde değerlendirmek için gayret edeceğiz. Bizi ve Kahramanmaraş’ı tanımak ve tanıtmak için Ankara’da bulunan bütün acente ve tur operatörlerimizi fuar alanına bekliyoruz.”

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER