Kahramanmaraş’ta PTT şubesine gelen 181. müşteriye özel hediye

Türkiye’nin en köklü teşkilatlarından biri olan Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT), bu yıl 181’inci kuruluş yıldönümünü kutluyor. Etkinlikler çerçevesinde ise Kahramanmaraş’ta, Dulkadiroğlu PTT Şubesine gelen 181. müşteriye Milli Mücadelenin 100. yılı anısına hazırlanan pul koleksiyon hediye edildi.

Kahramanmaraş’ta PTT şubesine gelen 181. müşteriye özel hediye

Posta, kargo, bankacılık ve elektronik ticaret alanlarında, Türkiye çapında yaygınlaşmış hizmet ağı, iki asra yakın tecrübesi, çağdaş teknoloji ve güçlü kadroları ile ekonomik, hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet sunan Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT), kuruluşunun 181. yıl dönümünü kutluyor. Ülke önceliklerine göre faaliyette bulunan, yenilikçi, güvenilir, tarafsız, girişimci, sosyal sorumluluk, kişisel verilerde gizlilik ve saydam bir şekilde çalışmalarını sürdüren PTT, Kahramanmaraş’ta da şubeleriyle kent halkına hizmet veriyor. Aynı zamanda Türkiye’nin en köklü teşkilatlarından biri olma özelliğini taşıyan PTT, tüm Türkiye’de olduğu gibi Kahramanmaraş’ta da kuruluşunun 181. yıldönümü dolasıyla çeşitli etkinlikler düzenliyor. Bu kapsamda PTT Kahramanmaraş Başmüdürü Harun Oğuzhanoğlu, kurumun kuruluş yaşına hitaben Dulkadiroğlu PTT Şubesine gelen 181. müşteri Meryem Yılmaz’a Milli Mücadelenin 100. yıl anısına hazırlamış oldukları özel gün damgalarından oluşan koleksiyonu hediye etti.

Hediye takdimi sonrası konuşan Başmüdür Harun Oğuzhanoğlu,“Memleketimiz için vatandaşlarımız için gereken her türlü desteği sağlayarak çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Kendisi için çok güzel bir sürpriz olduğunu ifade eden 181. müşteri Meryem Yılmaz ise, “Hediyeleri için PTT çalışanlarına teşekkür ediyorum. Çok güzel bir hediye oldu. PTT kuruluş yıl dönümü kutlu olsun” diye konuştu.
 

“HİZMET ÇEŞİTLİLİĞİMİZİ HER GEÇEN GÜN ARTIRMAYI SÜRDÜRÜYORUZ”

PTT’nin kuruluş yıl dönümü nedeniyle açıklamalarda bulunan PTT Kahramanmaraş Başmüdürü Harun Oğuzhanoğlu, konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “İki asra yakın tarihini tecrübesiyle birleştiren, geçmiş ve gelecek arasında uzanan bir köprü kuran Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi olarak, yenilikçi bakış açısıyla, teknolojik yatırımlarımızı, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla da ürün ve hizmet çeşitliliğimizi her geçen gün artırmayı sürdürüyoruz. Türkiye’nin en köklü kurumları arasında yer alarak, posta, kargo, lojistik, e-ticaret, bankacılık ve sigortacılık gibi sektörlerde ülkemize hizmet etmeye devam ediyoruz. Posta sektörünün yanı sıra bugün bilgiyi anında paylaşabilen ve küreselleşen bir dünya pazarında söz sahibi olmak için iddialı olduğu sektörlere odaklanan bir kurum olmayı hedefliyoruz.

“PTT OLARAK VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ”

Hizmetlerimizi teknolojik alt yapımızla güçlendirirken, aynı zamanda yurt içi pazarda rekabetin getirdiği avantajımızı sürdürüyor diğer yandan da uluslararası faaliyetlerle kurumumuzu bir adım öteye taşıyoruz. Bir dünya markası olma yönünde çalışmalarımızı hızlandırarak, sektörel anlamda yeniliklerin öncüsü olan inovasyon, Ar-Ge ve dijitalleşmeyi ön planda tutarak 181 yıl önce atılan tohumların meyvelerini alıyoruz. Teknolojik yatırımlarıyla Türkiye’nin yarınına değer katacak önemli bir aktör olarak, ülkemizin dünya ile entegrasyonunu sağlamaya devam ediyoruz.
Her geçen gün kendini ve hedeflerini geliştiren PTT Ailesi olarak, ülkemizi her alanda temsil etme anlayışımızı sürdürürken, 2023 hedeflerimize de sağlam adımlarla ilerliyoruz. Her zaman devletimizin milletimizin yanındayız ve yenilikçi bir anlayışla teknolojiye ayak uyduraraktan en iyi şekilde hizmet sunmak için PTT olarak var gücümüzle çalışıyoruz.”

Programda Oğuzhanoğlu’na PTT Pazarlama Müdürü Yusuf Gülpak, İşletme Müdürü Ali Seyyit Sevin ve Dulkadiroğlu Merkez Müdür vekili Emre Karakoyun da eşlik etti.


Haber: Abdulsamet İspir

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2021, 15:52

Ahmet Güneçıkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER