Gazeteci Şahin’e 2021 Yılının Girişimci Gazetecisi ödülü!

Kahramanmaraşlı Gazeteci Gökhan Şahin, İzmir Medya Platformu tarafından 2021 Yılının Girişimci Gazetecisi ödülüne layık görüldü.

Gazeteci Şahin’e 2021 Yılının Girişimci Gazetecisi ödülü!

Aldığı ödül sonrası açıklama yapan Gazeteci Gökhan Şahin, “Biz marifetimizi gösterdik. Sağ olsunlar İzmir Medya Platformu'da 2021 yılının girişimci Gazetecisi Ödülünü bize layık gördüler. Ben başta bu ödülü bana layık gören İzmir Medya Platformu ve Ege Lobisi Başkanı Ahmet Kaplan'a ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eder saygılarımı sunarım” dedi.

“EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Ödülü almasında emeği geçenlere teşekkür eden Şahin, konuşmasının devamında şunları kaydetti: “Hani derler ya her başarılı erkeğin arkasında bir bayan var diye. Ben öncelikle 20 yıldır iyi günümde kötü günümde yanımda olan ve aslında bu başarının mimari olan değerli eşim Nimet Şahin'e buradan teşekkür ederim. Bizlere desteklerini hiç esirgemeyen ve basın camiasının yanında olan bazı büyüklerimize de ben buradan teşekkür etmek istiyorum. AK Parti Grup Başkan Vekilimiz, Kahramanmaraş Milletvekilimiz Mahir Ünal'a, CHP Genel Başkan Yardımcısı, Kahramanmaraş Milletvekilimiz Ali Öztunç’a, İç İşleri Komisyon Başkanımız, Kahramanmaraş Milletvekilimiz Celalettin Güvenç'e, Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekilimiz Ahmet Özdemir ve Habibe Öçal'a, Kahramanmaraş'ta basının babası dediğimiz Onikişubat Belediye Başkanımız Hanefi Mahçiçek'e, basının iyi gününde kötü gününde yanında olan, bizlerin abisi Türkoğlu Belediye Başkanımız Osman Okumuş'a ve bütün Kahramanmaraş siyasi il ve ilçe başkanlarımıza, Belediye Başkanlarımıza, Sivil toplum kuruluşlarına, kısaca tüm Kahramanmaraş adına bu ödülü alıyorum.”

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2021, 16:25

Ahmet Güneçıkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER