Kahramanmaraş Tarım Gıda ve Hayvancılık İl Müdürü İhsan Emiralioğlu, Kahramanmaraş Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti’ni (KBGC) ziyaret etti.

Kahramanmaraş’a atandığı 2012 yılından bu yana tarım ve hayvancılık alanında yaptığı hizmetler ile takip edilen Tarım Gıda ve Hayvancılık İl Müdürü İhsan Emiralioğlu Büyükşehir Gazseteciler Cemiyeti Başkanı Abid Vanlı’yı ziyaret ederek, kentte yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi. Maraş Gündem internet haber sitesinin imtiyaz sahibi Mehmet Taş’ın da hazır bulunduğu ziyarette İl Müdürü 2016 yılında yapılan ödemelerin, projelerin daha da artacağını, Kahramanmaraş’a hizmet vermekten mutlu olduğunu dile getirdi.

İHSAN EMİRALİOĞLU KİMDİR?
1976 yılında Kastamonu'da doğdu. Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri Bölümü mezunu olan Emiralioğlu, 1997-2001 yılları arasında Sınıf Öğretmeni olarak Kastamonu Milli Eğitim Müdürlüğü emrinde görev yaptı. 27 Aralık 2001 tarihinde Ziraat Mühendisi olarak Kastamonu Tarım İl Müdürlüğünde göreve başladı. 2001-2004 yılları arasında Kastamonu İl Müdürlüğü Proje ve İstatistik Şube Müdürlüğünde çeşitli projelerde görev aldıktan sonra 2004 yılında Kastamonu Tarım İl Müdürlüğünde Proje ve İstatistik Şube Müdürü olarak atandı. Şube Müdürlüğü görevini 4 yıl yürüten Emiralioğlu, 2008 yılı Şubat ayında Kastamonu İl Müdürlüğü görevine getirildi.2008 yılından bu yana Kastamonu İl Müdürlüğü görevini yürüten İhsan Emiralioğlu Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının 2012/278 sayılı kararı ile Kahramanmaraş İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne atandı.28.05.2012 tarihinde Kahramanmaraş İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde göreve başlayan Emiralioğlu evli ve 3 çocuk babasıdır.
Haber Merkezi