Kipaş Holding’den çalışanlarına örnek hareket

40 yıla yaklaşan tecrübesiyle maddi ve manevi olarak her zaman ülkemizin ve çalışanlarının yanında olan Kahramanmaraş’ın ve Türkiye’nin öncü firmalarından Kipaş Holding, mevcut ekonomik şartlardan dolayı personellerinin 3 aylık maaşına 500’er TL’lik destekte bulunacak.

Kipaş Holding’den çalışanlarına örnek hareket

1984 yılından itibaren tekstilden edindiği tecrübeleri enerji, kağıt, çimento, lojistik ve eğitim alanlarına aktaran, 6 ana sektörde 1 milyar doların üstünde cirosu ile 11 bin kişilik dev insan kaynağını kullanarak Kahramanmaraş’ın ve Türkiye’nin en önemli şirketlerinden biri olan Kipaş Holding, çalışanlarının motivasyonu artırmak, iş stresini azaltmak ve aidiyet hissi oluşturmak amacıyla çeşitli sosyal faaliyetleriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Bu kapsamda mevcut ekonomik şartlar ve çalışanların başarılı çalışmalarını göz önünde bulunduran Kipaş Holding, personellerine maaşları haricinde Kasım, Aralık ve Ocak 2022 tarihinde üç eşit dilimde ödenmek üzere toplam bin 500 TL tutarında ekonomik destekte bulunacağını açıkladı.

"EKONOMİK DESTEKTE BULUNMA KARARI ALINDI”

Yapılacak destek ücretiyle ilgili personellere yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi: “Mevcut ekonomik şartlar ve siz değerli çalışanlarımızın başarılı çalışmaları göz önünde bulundurularak Kipaş Holding Yönetim Kurulunca tüm personelimize maaş ödemelerinin haricinde 1 Kasım, 1 Aralık ve 3 Ocak 2022 tarihlerinde üç eşit dilimde ödenmek üzere toplam 1500 TL tutarında ekonomik destekte bulunma kararı alınmıştır. Tüm arkadaşlarımızın gayretli çalışmaları için Yönetim Kurulu olarak teşekkür ederiz.”

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2021, 17:59

Ahmet Güneçıkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER