Kadir Can Şentürk’e önemli görev

KC Şentürk Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Can Şentürk’e Ahi Sanayici ve İşadamları Derneği (AHİSİAD) Kahramanmaraş temsilciliği tevdi edildi.

Kadir Can Şentürk’e önemli görev

Kahramanmaraş’ta sigortacılık sektöründe adından sıkça söz ettiren ve sigortacılık sektörüne yeni bir boyut kazandıran KC Şentürk Sigorta’nın Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Can Şentürk, İnsanlara ve insanlığa hizmet şiarıyla hareket edip, mükemmel topluluklara ulaşmayı amaçlayan ve toplumsal sorumluluk, hizmette mükemmellik, dürüstlük, doğruluk, ortak yaşama bilinci gibi Ahiliğin çekirdek ilkeleri vizyonuyla ilerleyen Ahi Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (AHİSİAD) Kahramanmaraş temsilciliğine getirildi.

“CENAB-I HAK UTANDIRMASIN”

Verilen görevi en iyi şekilde yerine getireceğini ifade eden Kadir Can Şentürk, “Şahsımıza tevdi edilen Ahi Sanayici ve İşadamları Derneği (AHİSİAD) Kahramanmaraş temsilciliği hayırlara vesile olsun. Sorumluluğumuz büyük; Pirimiz Ahi Evran’ın öğretilerine uyarak, “kökü mâzide olan bir atiyi” şehrimizde hep birlikte yaşayacağız. Yerli ve milli derneğimizle birlikte; önce şehrimizi ve ülkemizi geliştireceğiz. Daha sonra Türk milletini dünyaya tekrardan nizam verdiği eski günlerine kavuşturacak, kümelenme yöntemiyle üreteceğiz, bilimi esas alacağız ve çok çalışacağız. Cenab-ı hak utandırmasın” dedi.

Haber: Abdulsamet İspir

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2021, 11:06

Ahmet Güneçıkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER