Kahramanmaraş’ta öğrenciler karnelerini aldı

Koronavirüs tedbirleri gölgesinde bu yıl kısmen sürdürülen 2020-2021 eğitim öğretim yılı, karne töreniyle sona erdi. Kahramanmaraş’ta ki öğrenciler okullarında düzenlenen törenle karnelerini aldı.

Kahramanmaraş’ta öğrenciler karnelerini aldı

Koronavirüs dolayısıyla bu yıl kısmen açık kalan ve yüz yüze yerine uzaktan eğitimle geçirilen 2020-2021 eğitim öğretim yılı karne töreniyle sona erdi. Kahramanmaraş’ta ki okullarda düzenlenen törenle öğrenciler karnelerini aldı. Heyecanlı bekleyişin ardından öğrenciler yıl boyunca gösterdikleri performansın karşılığını aldı.
Aktif ders çalışmalarını karnesinde ki başarı notlarıyla taçlandıran Mimar Sinan İlkokulu 2/A sınıfı öğrencisi Yunus Emre Ersoy, yıl boyunca gösterdiği gayretin karşılığı olan karnesini öğretmeni
Aysel Güven’in elinden aldı. Ersoy, “Bu yıl okula pek fazla gidemedik. Eğitimlerimizi genelde uzaktan sürdürdük. Ama ben buna rağmen derslerime çalışmayı hiç ihmal etmedim. Tabi ki oyunlarımı da oynadım ama her şeyi vaktinde yaptım. Bu yılımızda böyle geçti. İnşallah gelecek yıl bu salgın hastalıktan kurtuluruz ve hep okula gideriz. Derslerimizi arkadaşlarımızla birlikte yaparız” dedi.  

Haber: Kübra Şimşir

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER