Kahraman, dereceye giren öğrencileri ödüllendirdi

"Sağlıklı Nesil, Sağlıklı Gelecek" resim yarışmasında Türkiye ikincisi olan Yahya Kemal İlkokulu öğrencisi Cemile Nur ile "Ufka Yolculuk" kitap okuma yarışmasında il birincisi olan Ali Galip Çalık Lisesi öğrencisi Esra Sude Kahveci İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman tarafından ödüllendirildi.

Kahraman, dereceye giren öğrencileri ödüllendirdi

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, Millî Eğitim Bakanlığı ile Yeşilay Cemiyeti’nin ortaklaşa düzenlediği "Sağlıklı Nesil, Sağlıklı Gelecek" resim yarışmasında Türkiye ikincisi olan Yahya Kemal İlkokulu öğrencisi Cemile Nur Özkök, danışman öğretmen Bayram Yanık ve Okul Müdürü Hüseyin Yılmaz ile 2020-2021 eğitim ve öğretim yılında yapılan "Ufka Yolculuk" kitap okuma yarışmasında il birincisi olan Ali Galip Çalık Lisesi öğrencisi Esra Sude Kahveci ve Okul Müdürü Erdal Şahin Gediklioğlu'nu makamında kabul etti.

Hoş sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyarette Yusuf Kahraman, öğrencileri ödüllendirerek başarılarının artarak devam etmesi temennisinde bulundu.

"ÖĞRENCİLERİMİZİN DAHA GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞINA İNANIYORUM”

Ziyarette konuşan Müdür Kahraman, öğrencilerin derslerdeki başarılarının yanı sıra sosyal etkinliklerle kendini ifade edebilmelerinin de çok önemli olduğunu belirterek, “Bu anlamda öğrencilerimizi bu başarılarından dolayı tebrik ediyorum. İlerleyen eğitim ve öğretim hayatlarında öğrencilerimizin daha güzel işlere imza atacağına inanıyorum. Bu nedenle öğrencilerimize rehberlik eden ve destek veren öğretmenlerimize, okul idarecilerimize ve velilerimize cân-ı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Ayrıca dereceye giren öğrencilerin okullarına teşekkür belgesi verildi. Ziyaret programı toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

 

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2021, 17:34

Ahmet Güneçıkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER