Doğa’lı gençler yazar Salman Kapanoğlu ile buluştu

Eğitimde kalitesinden sıkça söz ettiren Kahramanmaraş Doğa Koleji, “Söyleşi ve İmza Programı” düzenleyerek, Doğa’lı gençleri yazar Salman Kapanoğlu ve kitaplarıyla buluşturdu.

Doğa’lı gençler yazar Salman Kapanoğlu ile buluştu

Eğitim sektörünün standartlarını belirleyen kurumların başında gelen Doğa Koleji, her geçen gün yükselen başarı grafiğiyle tüm Türkiye’de dikkatleri üzerine çekiyor. Yenilikçi yaklaşımları ve teknolojiye yatırımlarıyla Kahramanmaraş’ta da kaliteli eğitim faaliyetlerini sürdüren Doğa Koleji, öğrencilerine kitap okuma alışkanlığı kazandırmak ve kitap dostu biriyler yapmak amacıyla çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek, yazar Salman Kapanoğlu’nun konuk olduğu ‘Söyleşi ve İmza Programı’ düzenledi.

Doğa Koleji toplantı salonunda gerçekleştirilen programda, yazar Kapanoğlu, yazarlık serüvenini anlatırken, toplum olarak niçin daha fazla okumalıyız, neden gençler kitapla daha fazla buluşmalı, kitabın insana kattığı değerler neler? gibi konular enine boyuna tartışıldı. Daha sonra program, soru-cevap ve imza faslıyla devam etti.

Program sonunda ise yazar Salman Kapanoğlu ile okula kitap katkısında bulunan Doğa Koleji velisi, iş insanı Murat Gemci’ye, Doğa Koleji Eğitim Koordinatörü Meliha Kekilli ve Okul Müdürü Hacı Bilal Şen tarafından plaket ve çiçek takdimi yapıldı.

Haber: Abdulsamet İspir

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2021, 17:59

Ahmet Güneçıkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER