Geçtiğimiz hafta, 5 yıldır Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş İl Başkanlığını yürüten Ertuğrul Doğan’dan görevi devralan Hüseyin Vahit Demiröz’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Göreve geldiği günden bugüne hayırlı olsun ziyaretlerini kabul eden yeni Başkan Hüseyin Vahit Demiröz’ün son konuğu Kahramanmaraş Ülkü Ocakları Başkanı Dursun Nar oldu. Yeni başkana hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Başkan Dursun Nar, Hüseyin Vahit Demiröz’e yeni görevinde başarılar diledi. Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş İl Başkanlığında gerçekleşen ziyarete Başkan Nar’ın yanı sıra, Ülkü Ocakları Teşkilatı’nın Yöneticileri de katıldı. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Dursun Nar, Vahit Demiröz’e son Ülkü Şehidi Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun tablosunu takdim etti.

IMG_4115

Kayseri’de daire icradan satılık Kayseri’de daire icradan satılık

HER TÜRLÜ FEDAKÂRLIĞI YAPMAYA HAZIRIZ

Kahramanmaraş Ülkü Ocakları Başkan Dursun Nar konuşmasında, “Merkez ve İlçe Yöneticilerimizle, Bilge Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli Bey’in talimatlarıyla Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş İl Başkanlığına atanan Sayın Hüseyin Vahit Demiröz Başkanımıza hayırlı olsun ziyaretine geldik. Bizler kendisini yıllardır tanıyoruz, sevdiğimiz güvendiğimiz, inandığımız insanlardan birisidir. Bizler Vahit Başkanımızın göreve gelmesine sevindik, mutlu olduk. Ülkü Ocakları olarak da dün olduğu gibi bugünde Allah’ın izniyle yarınlarda da Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi’nin izinde, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım’ın emrinde davamız, teşkilatımız, Milliyetçi Ülkücü Hareket için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırız. Düşman dün Çanakkale’de olduğu gibi bugünde Türkiye’nin mihenk taşı olan Milliyetçi Ülkücü Hareket’e topyekûn saldırı içerisindedir. Biz ülkücüler, bu durumunun farkındayız, bunu biliyoruz. Her türlü saldırıya karşılık verebilecek reflekse sahibiz, milli reflekse sahip bir teşkilatız, dünyanın en büyük gençlik hareketiyiz. Gençlerimizi bilimle fenle yetiştirmeye çalışırken İslam Ahlakı ve Türklük şuuru ile de yetiştiriyoruz. Bu amaç doğrultusunda Milliyetçi Hareket Partisi’ne, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendiye, Ülkü Ocaklarımıza, Ülkü Ocaklarımızın Genel Başkanı Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım Beyefendiye kayıtsız şartsız emirlerinde olduğumuzu bir kez daha dile getiriyoruz. Kahrolsun şer odakları var olsun Ülkü Ocakları” ifadelerini kullandı.

IMG_4131

HEP BERABER GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ

Kahramanmaraş İl Başkanı Hüseyin Vahit Demiröz ise şunları kaydetti: “Bu kutlu görev bana verildi. Bütün teşkilatlarımız yanımızda. Amacımız tek, biz burada Genel Başkanımızı temsil ediyoruz, liderimizi temsil ediyoruz. Hep beraber güzel günler göreceğiz. Önümüzde bir seçim var, bu seçimin gereği olarak da teşkilatlarımız çok çalışacak. Dikkat edeceğiz, ülkücü akıllı olmak zorunda, Dursun Başkanımızın da dediği bir sürü oyunlar oynanıyor. Bazen susacağız konuşmayacağız. Genel Merkezimizi Liderimizi takip edeceğiz.”