KAHRAMANMARAŞLI TERÖR UZMANI HAYATINI KAYBETTİ

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğünde görevli Polis Memuru Abdullah Çiftçi, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

KAHRAMANMARAŞLI TERÖR UZMANI HAYATINI KAYBETTİ

Geçtiğimiz ay evinde rahatsızlanarak Gaziantep İlinde özel bir hastaneye sevk edilen ve beyin kılcal damar tıkanıklığı nedeniyle tedaviye alınan Polis Memuru Abdullah Çiftçi, yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi. Meslek yaşamı üstün başarılarla dolu, özel ve meslek yaşamında çevresi tarafından çok sevilen ve iftihar edilecek bir geçmişi olan Çitçi’nin vefatı sevenlerini yasa boğdu.

27 YILLIK MESLEK HAYATI VARDI

27 yıllık meslek yaşamında 24 yıldır Emniyet Teşkilatının en kritik şubeleri arasında yer alan Terörle Mücadele biriminde görev yapan, Terör örgütleriyle mücadelede canı pahasına mücadele etmiş Polis Memuru Abdullah Çiftçi, 1991-1995 yılları arasında Diyarbakır Çevik Kuvvet ve Terörle Mücadele, 1995-2012 yılları arasında Adana Terörle Mücadele, 2012-2017 yılları arasında Bingöl Terörle Mücadele ve son olarak 2017 yılından itibaren Kahramanmaraş Terörle Mücadele Şubesinde çalışmaktaydı. Görevinde hassasiyeti, fedakârlığı ve üstün cesareti ile bilinen, bu kapsamda çok sayıda başarıya imza atarak, ödül ve takdirnamelerle onurlandırılmış Çiftçi’nin vefatı ailesi, sevdikleri ve kendisini seven meslektaşları tarafından derin bir üzüntüye neden oldu.Polis Memuru Abdullah Çiftçi’nin 1965 Kahramanmaraş ili Andırın İlçesi doğumlu olduğu, evli ve 4 çocuk babası olduğu öğrenildi. Merhuma Allah’tan rahmet, geride kalanlarına ve tüm Emniyet Teşkilatına başsağlığı dileriz.Çiftçi’nin cenazesi yarın Andırın İlçesi Boynuyoğunlu Mahallesinde Öğlen Namazının ardından Mahalle mezarlığına defnedilecek.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2018, 17:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER