Türkiye’de en fazla dinlenen radyolar arasında yer alan Radyo 7’de yaptığı programlarıyla geniş bir dinleyici ve hayran kitlesine sahip olan Talha Bora Öğe, Afşin’e geliyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu Kahramanmaraş 2. Kitap ve Kültür Fuarı etkinlikleri kapsamında ilimize gelen; ünlü sunucu ve şair Talha Bora Öğe Afşin ilçesinde sevenleriyle buluşacak. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Afşin Belediyesi tarafından düzenlenecek olan “Dua İle Şehitleri Anma Gecesi’ne” Radyo 7’de program yapan ünlü sunucu ve şair Talha Bora Öğe konuşmacı olarak katılacak. 19 Kasım 2015 Perşembe günü Saat 19.00’da Afşin Hükümet Konağı Konferans Salonunda gerçekleştirilecek programa konuşmacı olarak katılacak olan ünlü sunucu ve şair Talha Bora Öğe, programa katılan misafirlere dualar ile duygu dolu bir akşam yaşatacak.

AFŞİN'DE CANLI YAYIN YAPACAK
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven'in de canlı yayın konuğu olarak katılacağı Talha Bora Öge'nin hazırlayıp sunduğu "Gölge Sizlerle" isimli programı 19 Kasım 2015 Perşembe günü Saat: 14:00 - 17:00 arası Radyo 7'den ve ilçede 104.5 frekansından yayın yapan Afşin FM üzerinden dinleyebilirsiniz.
Haber Merkezi