banner117

TARAFTARDAN BELEDİYE BAŞKANINA ÇAĞRI!

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’e çağrıda bulunan Kahramanmaraşspor taraftarı, Hanefi Mahçiçek Stadyumunda bulunan çatının sökülerek 12 Şubat Stadyumuna monte edilmesini istiyor.

TARAFTARDAN BELEDİYE BAŞKANINA ÇAĞRI!

Son yıllarda devlet destekleriyle hemen hemen her ile Stadyum yapılırken geçtiğimiz yılda Kahramanmaraş’a yeni bir Stadyum müjdesi verilmişti. Ancak yeni Stadyum için proje çalışmalarının tasarruf tedbirlerine takılması taraftarları üzmüştü. Yeni Stadyum beklentileri başka bahara kalan Kahramanmaraşlı sporseverler, en azından 12 Şubat Stadyumunun açık tribünlerinin kapatılmasını talep ediyor.Sporseverler özellikle sosyal medyada yorumlar yaparak atıl vaziyette bulunan ve sadece Kahramanmaraşspor’un antrenman yaptığı Hanefi MahçiçekStadyumunun kapalı tribün çatısının sökülüp 12 Şubat Stadyumunun açık bulunan bölümüne monte edilmesini istiyor.

BELEDİYE YAPACAK GÜCE SAHİP

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’e çağrıda bulunan sporseverler, “Kahramanmaraş’a yeni bir Stadyum yapılacaktı, ancak ekonomik tedbirler çerçevesinde Stadyum Kahramanmaraş için artık hayal oldu. Şehrimizin tek profesyonel takımı olan ve 2. Ligde mücadele eden Kahramanmaraşsporumuzun maçları başladı. Takımımız maçlarını 12 Şubat Stadyumunda oynayacak. Biz taraftarlar olarak takımımızın iyi ve kötü gününde her zaman yanındayız. Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör’den bir isteğimiz var. Hanefi Mahçiçek Stadyumu sadece antrenman yapmaya yarıyor, onun dışında maç bile oynanamıyor, en azından Mahçiçek Stadyumunda bulunan kapalı tribün çatısı sökülüp 12 Şubat Stadyumuna takılsın.Belediye bunu kendi imkânlarıyla da yapacak güce sahiptir. Biz taraftarlar olarak Belediye Başkanımızdan bunu talep ediyoruz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner166