banner117

MİNİK TEKVANDOCULAR EVDE ÇALIŞIYOR!

Kahramanmaraş’ta minik tekvandocular, antrenörleri Erhan Erdeniz öncülüğünde ‘Evde Kal Türkiye’ kampanyasına uyarak antrenmanlarını evde gerçekleştiriyor.

Çin’in Wuhan kentinde geçtiğimiz yılın son aylarında ortaya çıkarak tüm dünyaya yayılan ve dünyanın ve Türkiye’nin tek gündemi haline gelmiş durumda olan koronavirüs tedbirleri kapsamında ülkemizde koronavirüsün daha fazla yayılmasını önlemek amacıyla Evde Kal Türkiye kampanyası gerçekleştiriliyor. Bu çerçevede Kahramanmaraş İsntep Spor Tekvando Kulübü Antrenörü Erhan Erdeniz öncülüğünde kampanyaya uyan minik tekvandocular antrenmanlarına evde devam ediyor.

“BU SÜREÇ GEÇENE KADAR ÖĞRENCİLERİMLE BU ŞEKİLDE ÇALIŞACAĞIZ”

Öğrencilerinin hem ‘Evde Kal Türkiye’ kampanyaya uyması ve hem de antrenmanlarını aksatmaması için evde çalışma yaptıklarını belirten Erdeniz, “Sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz. Bu süreçte evde kalmamız gerekiyor. Biz de ‘Evde Kal Türkiye’ kampanyasına uyaraktan evimizde kalarak mutlu sonu bekliyoruz. İnşallah bu durum son bulduktan sonra tekrar sporcularımızla tekvando antrenmanlarımıza takım halinde antrenman salonumuzda devam edeceğiz. Bu durum geçene kadar evde spor imkanlar dahilinde yapılabilir. Öğrencilerimiz kendilerini eksik hissettiği her an onlara bir telefon kadar yakınım. Ne yapmaları gerektiğiyle ilgili öğrencilerime eğitimler veriyorum. Bu süreç geçene kadar öğrencilerimle bu şekilde çalışacağız. İnşallah bu belayı en kısa sürede en az hasarla atlatırız” dedi.

(Haber: Abdulsamet İspir)

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2020, 13:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
MARASLI
MARASLI - 2 ay Önce

HELAL OLSUN ÇOCUKLAR İÇİN ÇOK GUZEL BİR ÖRNEK DAVRANIŞ İNSALLAH KAHRAMANMARASDAN ŞAMPİYONLAR CIKARTIRSINIZ

SIRADAKİ HABER