banner117

MARAŞSPOR GENEL KURULA GİDİYOR

Bölgesel Amatör Lig (BAL)’da mücadele eden 1920 Marasşpor, yarın saat 11’de kendi tesislerinde 2. Olağanüstü Genel Kurulunu yapacak.

MARAŞSPOR GENEL KURULA GİDİYOR

Geçtiğimiz aylarda 1920 Maraşspor’da Kulüp Başkanı olarak görev yapan Cemal Tanrıverdi’nin görevinden istifa etmesi sonrası apar topar kongre kararı alan kulüp yönetimi, Başkanlığa Av. Burak Yılmaz’ın gelmesine karar vermişti. Vekaleten Kulüp Başkanı olarak görev yapan Av. Burak Yılmaz ise önceki ay kent basını ile bir araya gelerek önemli açıklamalarda bulunmuştu. Kulüp içerisinde bazı değişiklikler olduğunu belirten ve 11 Ağustos’ta tekrar kongreye gideceklerini söyleyen Yılmaz, yarın yapılacak kongrenin önemine vurgu yapmıştı. Yarın saat 11:00’de Belediyespor tesislerinde olağanüstü Genel Kurul yapacak olan Maraşspor yönetimi, sürpriz çıkmadığı takdirde Av. Burak Yılmaz’ı resmi olarak Kulüp Başkanı seçerek, bundan sonraki planını çizecek.
Öte yandan şuanda kulübe başkan olarak vekalet eden Av. Burak Yılmaz,  geçtiğimiz hafta içerisinde teknik direktörlük konusunda Hasan Balkan ile anlaşmaya varmıştı. Teknik Direktör sorununu gideren Mavi-Beyazlılar, transfer politikasını ise yarın yapılacak olan kongre sonrası belirleyecek.


HABER: HAKAN AYDIN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER