banner117

KAHRAMANMARAŞSPOR TARAFTARI PROTESTOYA HAZIRLANIYOR!

Yeni sezonda Kahramanmaraşspor’a maddi yardım yapılmaması nedeniyle sosyal medyada örgütlenen taraftarlar, ilk oynanacak olan iç saha maçında protokol tribününe siyah çelenk bırakarak protesto edeceklerini duyurdu.

KAHRAMANMARAŞSPOR TARAFTARI PROTESTOYA HAZIRLANIYOR!

Köklü sanayisiyle, üretim kültürüyle Anadolu’nun örnek kentleri arasında yer alan ve yapılan yatırımlarla, tekstilde, metal mutfak eşyalarında, enerjide, gıdada, kâğıt sanayiinde, çimento sektöründe lider konumda yer alan Kahramanmaraş, bu başarısını spora yansıtamadı. Büyük ölçekli yatırımlarla Türkiye’nin önder illeri arasına giren Kahramanmaraş, 26 şirketiyle, en büyük bin sanayi kuruluşu sayısı bakımından Türkiye’de ilk 8 şehir arasında yer alırken, gerek işadamları, gerekse kent protokolünün yeni sezon öncesi Kahramanmaraşspor’a gerekli maddi desteği yapmaması taraftarı harekete geçirdi. 2019-2020 futbol sezonu hazırlıklarına 12 Temmuz günü start veren Kahramanmaraşspor, hazırlıklarını kendi evinde sürdürürken, taraftarlar ise şimdiden sosyal medyada örgütlenerek oynanacak olan ilk iç saha maçında protokol tribününe siyah çelenk bırakmaya hazırlanıyor.

,

MARAŞ KALESİ GİBİ BU KULÜBÜ KADERİNE TERK EDENLERİN ELLERİNİ SIKMAYALIM

Sosyal medyada paylaşımlarda bulunan taraftarlar; “Eğer yardım yapılmaz ise ilk iç saha maçında protokol tribününe siyah çelenk bırakılmasını, futbolcularımızın mücadele düdüğüyle birlikte 1 dakika hareketsiz kalmasını taraftarımızın sırtını dönmesini talep ediyorum. Biz her türlü demokratik tepki koymaya hazırız. Madem takıma sahip çıkılmıyor, bizde onlara sahip çıkmayalım. Maraş Kalesi gibi bu kulübü kaderine terk edenlerin ellerini sıkmayalım.” Diyerek tepkilerini ortaya koydu.


 

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2019, 17:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER