banner117

KAHRAMANMARAŞLI MASA TENİSÇİLER ÇEYREK FİNALDE

Kahramanmaraşlı tenisçiler, 17-18 Şubat tarihlerinde Karaman ilinde yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi Müsabakalarında kız ve erkek gruplarından mağlup birinci olarak çıkarak çeyrek finale yükseldiler.

KAHRAMANMARAŞLI  MASA TENİSÇİLER ÇEYREK FİNALDE

Türkiye genelinde yıldız sporcuların ortaya çıkarılması için Gençlik Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü, Spor Faaliyetleri Daire Başkanlığı tarafından organize edilen Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi Akdeniz Bölgesi grup müsabakaları 17-18 Şubat tarihlerinde oynanan final karşılaşmalarının ardından sona erdi. Atatürk Spor Kompleksi Kazım Karabekir Spor Salonunda iki gün boyunca devam eden müsabakalarda, 8 ilden 64 sporcu bir üst tura yükselme mücadelesi verdi. Sporseverlerin yoğun ilgi gösterdiği müsabakalarda çeyrek final mücadelesi veren geleceğin yıldız adayları ortaya koydukları performansla tribünleri dolduran sporseverlere heyecan dolu iki gün yaşattı. Çekişmeli geçen müsabakalar sonunda erkekler A kategorisinde Isparta, Adana, Hatay erkekler B kategorisinde Kahramanmaraş, Osmaniye ve Karaman, Kızlar A kategorisinde Kahramanmaraş, Adana, Mersin, kızlar B kategorisinde Hatay, Karaman ve Isparta illeri çeyrek finale yükselen takımlar oldu.
Müsabakalar sonunda dereceye giren takımlara başarı belgeleri ve madalyaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri Mustafa Karadeniz, Cavit Bardak, turnuva başhakemi Nazmi Coşkun ve Masa Tenisi Federasyonu MHK üyesi Ali İhsan Orhon tarafından verildi.
Kahramanmaraş adına yarışmalara katılan Gözde Dilara Temiz, Ümran Gözükara, Zümral Gözükara, Gökay Yıldız, Hamza Eray Yıldız ve Ali Gözükara kız ve erkek takımları gruplardan namağlup birinci olarak çıktı. Çeyrek final müsabakaları ise 3-4 Mart tarihlerinde Kahramanmaraş’ta yapılacak.

Haber: Hakan Aydın


 

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2018, 09:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER