banner117

İş adamı Doğan, Kahramanmaraşspor’a talip oldu

Bursa’da tekstil üzerine faaliyet gösteren Kahramanmaraşlı işadamı Mustafa Doğan, Kahramanmaraşspor’a talip oldu.

Misli.com 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden ilimiz takımı Kahramanmaraşspor’un 7 yıldır başkanlığını sürdüren Fatih Mehmet Ceyhan geçtiğimiz günlerde başkanlık görevinden istifa etmişti. Başkan Ceyhan’ın istifası sonrası Kulüp gönüllü yöneticiler tarafından yönetilirken, Kulübü devralmak içinde bazı isimlerin girişim yaptığı öğrenildi. O isimlerden biride daha önce çeşitli takımlarda futbol oynayan ve bir dönemde kentte amatör takımlardan Karamanlıspor Kulüp Başkanlığı yapan Mustafa Doğan oldu. Bursa ilinde tekstil işiyle uğraşan Mustafa Doğan, bizlere telefonla ulaşarak, Kahramanmaraşspor’u almak istediğini söyledi.

GÜZEL BİR EKİP OLUŞTURACAĞIZ

Kahramanmaraşspor’un bu şehrin bir markası olduğunu ifade eden Doğan, “Ben doğma büyüme Kahramanmaraşlıyım. Geçmiş yıllarda bu şehirde futbol oynamış, Kulüp Başkanlığı yapmış biriyim. Şimdilerde ise işimiz gereği Bursa ilinde faaliyet gösteriyorum. Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanımız Fatih Mehmet Ceyhan, 7 yıldır sürdürdüğü başkanlığı bıraktı. Fatih Mehmet Ceyhan’ın aldığı istifa kararından sonra Kahramanmaraşspor’a talibiz. Bununla ilgili Kahramanmaraş’ta sanayici iş adamları olsun İstanbul’da ve Bursa’da tekstil sektöründe ticaret yapan Kahramanmaraşlı değerli arkadaşlarımız olsun bunlarla bir görüşmelerimiz oldu. En sonunda taraftarlarla bir görüşmemiz oldu, biz Kahramanmaraşspor yönetimine talibiz dedik. Bu konuyla alakalı çalışmalarımızı donanımlarımızı yaptık güzel bir ekip oluşturacağız.

MADDİ MANEVİ HİÇBİR SIKINTIMIZ YOK

Maddi manevi hiçbir sıkıntımız yok. Bunlarla ilgili çalışmalarımızı da yaptık. Futboldan anladığımız, futbolun içinden geldiğimiz için taraftarla da iyi bir enerji yakalayarak memleketimizin bu güzide takımını üst liglere taşımak istiyoruz. Bu bizim içimizde her zaman bir uhdeydi. İnşallah nasipse yönetimde bize destek olursa bizim önümüzü açarsa memleketimiz için en hayırlısı olacağına inanıyorum. Kahramanmaraşspor, bu şehrin milli takımıdır. Bizde şehrimizin bu takımına sahip çıkmak istiyoruz. Bu anlamda önümüzdeki günlerde Kahramanmaraş’a gelerek bir takım görüşmeler yapıp Kulübü devralmak istiyoruz” dedi.


 

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2021, 13:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
SERKAN
SERKAN - 2 ay Önce

bu şehirde 500 tane büyük işadamı var. her işadamımız bu takım için aylık 1000 tl verse bu takım süper ligde kafaya oynar. ama bunun için şeffaf, profosyonel, şaibe ve siyasete karışmamış bir yönetim olması lazım. bu ortamı sağlayacak olanda ak partili millet vekillerimiz. çünkü yaklaşık 40 yıldır bu şehri muhafazakar kesim yönetiyor. etrafımızdaki bütün iller süper ligde. bu şehre ne kadar hizmet yaparsanız yapın fark etmez. çünkü bir şehrin takımı hangi ligdeyse, şehirde o ligdedir. türk gençliği futbolla yatıp kalkıyor, dünyada en çok paranın döndüğü sektör futbol. sevseniz de sevmeseniz de gerçek bu.
süper ligi taşıyabilecek her türlü altyapı be şehirde mevcut, bunları harekete geçirebilecek sadece bir kaptan lazım. inşAllah bu kaptan mustafa doğan olur.
yönetime talip olan kardeşimizi kutluyorum.

Gökhan
Gökhan - 2 ay Önce

Ben 1981 doğumluyum bu şehir ilk süper lig macerasında ben çocuktum hiç hatırlamıyorum bile o yaşlarda muhtemelen sokaklarda ortada sıçan oynuyorduk her neyse konu nasıl buraya geldiyse anlamadım ☺️☺️ .. Şimdi ise futbolla yatıp futbolla kalkıyoruz evcek ..Tabi hanım hariç..Bir gün akşam benim oğlana dedim inşAllah ölmeden bu şehri süper Ligde görürüm oğlum diye oda ne dese beğenirsiniz bu gidişle seni bırak herhalde bizlerde göremeyiz baba dedi.. içim burkuldu oğlum öğle deyince

SIRADAKİ HABER

banner205