HAVALI TABANCA TAKIMI TÜRKİYE ŞAMPİYONLUKLARINA AMBARGO KOYDU

Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonası’na katılan Kahramanmaraş takımı, Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde dereceler ile dönerken, sporcular Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz’u makamında ziyaret etti.

HAVALI TABANCA TAKIMI TÜRKİYE ŞAMPİYONLUKLARINA AMBARGO KOYDU

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanlığı 2020 yılı faaliyet programında yer alan “Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonası” 06-11 Mart tarihlerinde Mersin Erdemli Atış poligonunda yapıldı. Türkiye geneli toplamda 512 sporcunun katıldığı şampiyona ya ilimizi temsilen katılan havalı tabanca takımı Yıldızlar ve Gençler Kategorilerinde hem bireysel, hem de takım sıralamasından topladıkları puanlar ile şampiyonluklara ambargo koydular.

Şampiyona dönüşü başarılı sporcular ve antrenörleri Yusuf Tuğsat Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz’u makamında ziyaret etti. Sporcuları ve Antrenörleri ayrı ayrı tebrik eden Boz, elde edilen başarıdan duyduğu memnuniyeti ifade ederek başarılarının devamını temenni etti.

HAVALI TABANCA TAKIMININ DERECELERİ ŞU ŞEKİLDE:

Yıldız erkekler 10M Havalı Tabancada Abdulkadir KILIÇ, Emirhan Tuğsat, Kemal Metkan Akalın’dan oluşan takım topladıkları bin 54 puanla Türkiye Şampiyonu,

Genç Erkekler 10M Havalı Tabancada Kağan Alkış, Samet Yaprak, Tunahan Tatoğlu’dan oluşan takım topladıkları bin 631 puan ile Türkiye Şampiyonu,

Yıldız Bayanlar Ferdi Zerda Kaynak Türkiye Şampiyonu.

Yıldız Erkekler Ferdi Abdulkadir Kılıç Türkiye Şampiyonu.

Genç Erkekler Kağan Alkış Türkiye üçüncüsü oldular.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner145

banner159