BAŞKAN CEYHAN’DAN SİTEM DOLU SÖZLER!

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, yeni sezon öncesi ne Valimizden, ne Büyükşehir Belediye Başkanımızdan, ne de Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımızdan manevi destek dahi görmediklerini ifade etti.

BAŞKAN CEYHAN’DAN SİTEM DOLU SÖZLER!

2020-2021 futbol sezonunda Misli.com 2. Lig Beyaz Gurupta mücadele eden Kahramanmaraşspor, yarın deplasmanda 24Erzincanspor ile karşı karşıya gelecek. Oynanacak olan bu maç öncesi takımın son durumu hakkında bilgi almak için kendisine telefonla ulaştığımız Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, şehrin ileri gelenlerine sitemde bulunarak, şu ana kadar maddi destek görmedikleri gibi manevi destek bile alamadıklarını söyledi.

BAŞARI DİLEMEK İÇİN BİR ZİYARET BİLE OLMADI”

Yeni sezon öncesi takımı güçlükle sahaya çıkaracaklarını ifade eden Başkan Ceyhan, “Biz şehir halkından, şehir büyüklerinden, iş adamlarından şehrin Belediye Başkanlarından, Ticaret ve Sanayi Odasından hepsinden Kahramanmaraşspor’a şehri temsil eden bu takıma destek bekliyoruz. Şu ana kadar hiçbirinden hiçbir adım olmadı. Lig başladı, 1 aydır burada kamptayız herhangi biri ziyarete bile gelmedi. Ne Valimizden, ne Belediye Başkanlarımızdan, ne Emniyet Müdürümüzden ne de Ticaret ve Sanayi Odası Başkanından hiçbir yöneticimizden sezon başında en azından manevi destek olmak adına bu takıma başarı dilemek için bir ziyaret bile olmadı. Kendi başımıza, kendi yağımızla kavrulmaya çalışacağız. İnşallah bu şehrin makus tarihini kaderini bir gün yeneriz” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Maraşlıoğlu
Maraşlıoğlu - 1 ay Önce

Başkan sonuna kadar haklı..

SIRADAKİ HABER