banner117

ADIM ADIM FİNALE

Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Çeyrek Final Müsabakasında, Kahramanmaraş Kız Takımı gruptan çıkmayı başararak yarı finale yükseldi.

ADIM ADIM FİNALE

Yaklaşık 2 hafta önce Karaman ilinde yapılan müsabakalar sonunda gruplardan çıkan takımlar Çeyrek Finale girmeye hak kazanmıştı. Bu kapsamda Spor Genel Müdürlüğü, Spor Faaliyetleri Daire Başkanlığı tarafından organize edilen Anadolu Yıldızlar Ligi Projesi kapsamında yapılan Masa Tenisi Çeyrek final müsabakaları Kahramanmaraş’ta yapıldı. 03-04 Mart 2018 tarihleri arasında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Avşar yerleşkesi Spor Salonunda yapılan Çeyrek Final Müsabakalarına ise 14 Kız ve 14 Erkek Takımı katıldı. Takımlar arasında yer alan Kahramanmaraş kız takımı, yarı finale çıkmaya hak kazandı. Analig Masa Tenisi Çeyrek Final Müsabakaları C grubunda Mücadele eden Yıldız Kızlar Kahramanmaraş Takımımız Namağlup bir şekilde tüm rakiplerini eleyerek bir üst tura çıkmayı başardılar.

Analig Masa Tenisi Çeyrek Final Müsabakalarından bir üst tura çıkmayı başaran takımlar, 21-22 Nisan 2018 tarihlerinde Konya ve Erzincan illerinde yapılacak olan Yarı final müsabakalarına katılacak.


İki gün süren Çeyrek Final müsabakaları sonucunda bir üst tura çıkan İller şu şekilde oluştu;

Yıldız Kızlar A Grubu; 1. Kayseri, 2.Adana

Yıldız Kızlar B Grubu; 1. Aksaray, 2.Mersin

Yıldız Kızlar C Grubu; 1. Kahramanmaraş, 2. Ankara

Yıldız Erkekler A Grubu; 1. Adana, 2. Ankara

Yıldız Erkekler B Grubu; 1. Konya, 2. Hatay

Yıldız Erkekler C Grubu; 1. Isparta, 2. Kayseri

Haber: Hakan Aydın

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2018, 10:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner156

banner159