banner117

11 YAŞINDAKİ YILMAZ CİN BABASININ İZİNDEN GİDİYOR

Maraş Akademi Futbol Okulu’nda eğim gören 11 yaşındaki Yılmaz Cin, eski futbolcu olan Babası Hakan Cin’in izinden gidiyor. Yılmaz, futbol yeteneğiyle kendisini izleyenleri hayran bırakıyor.

11 YAŞINDAKİ YILMAZ CİN BABASININ İZİNDEN GİDİYOR

Kahramanmaraş’ta kısa bir süre önce kurulmasına karşın yetiştirdiği futbolcularla dikkat çeken Maraş Akademi Futbol Okulu, kent futboluna yeni yıldızlar kazandırmaya devam ediyor. Kahramanmaraş’ta bulunan futbol takımları olmak üzere birçok Kulüpte başarı ile forma giyen Hakan Cin’in oğlu 11 yaşındaki Yılmaz’da, Maraş Akademi Futbol Okulu’nda başarıyla forma giyiyor. U11 takımında forma giyen ve oynadığı futbol attığı gollerle takımını sırtlayan 11 yaşındaki Yılmaz daha şimdiden birçok Kulübün takibine alındı.

EN BÜYÜK HAYALİM MİLLİ TAKIMDA OYNAMAK

Babası gibi futbolcu olup en büyük hayalinin Milli takımda oynamak olduğunu belirten Yılmaz Cin, “Öncelikle antrenörüm Mehmet Koç hocama teşekkür ederim. Çünkü hocamız bizlere futbol anlamında çok şeyler katıyor. Bende hocamızın bizlere kattığı tecrübesinden faydalanarak ileride iyi bir futbolcu olmak için çalışıyorum. Babam gençlik yıllarında birçok takımda futbol oynamış, bende babamın izinden gitmek istiyorum, ama en büyük hayalim Kahramanmaraşspor’da ve Milli takımda bir Kahramanmaraşlı olarak forma giymektir. Ben daha 11 yaşındayım ve ileride daha çok aşacağım basamaklar var. Bu basamakları hocam ve ailem ile birlikte el ele vererek iyi bir futbolcu olacağım” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Özalp
Ali Özalp - 1 yıl Önce

Allah yolunu bahtını ve şansını açık etsin inşAllah

SIRADAKİ HABER