banner117

TIRAŞ, "AK PARTİ İLE ELBİSTANIMIZ ŞAHLANACAK"

AK Parti Elbistan Belediye Başkan Vekili Ahmet Tıraş, merkez ve kırsal Mahallelerde yapılan çalışmalar hakkında açıklama yaptı. Tıraş, "AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Mahir Ünal ve hükümetimizin desteği ile hizmet furyamız devam ediyor. Elbistanımız şahlanacaktır" dedi.

TIRAŞ, "AK PARTİ İLE ELBİSTANIMIZ ŞAHLANACAK"

Yaklaşık 3 ay önce AK Parti Belediye Meclis üyeliğinden AK Parti Elbistan Belediye Başkan Vekilliği görevine seçilen Ahmet Tıraş, Elbistan'ı hizmet yönüyle çok daha güzel günler beklediğini ifade etti.

AK Parti Elbistan Belediye Başkan Vekili Ahmet Tıraş yaptığı açıklamada, "Göreve geldiğimizi ilk günden itibaren AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Mahir Ünal ve hükümetimizin desteği ile hizmet furyamıza başladık. Şu anda asfalt, kaldırım, stabilize yol yapımı ve temizlik işleri ekibimiz, Pınarbaşı Mahallesi, Ahmet Karacabey Caddesi, Karaelbistan, Ağlıca, Kalealtı, Geçit, Büyük Yapalak, Çiçek, Orhangazi ve İğde Mahallelerimizde hizmetlerini sürdürüyor. AK Parti Genel Başkanımız Mahir Ünal ve hükümetimizin desteği ile Elbistanımızı hizmet alanında çok daha güzel günler bekliyor. Hizmetler adeta gümbür gümbür akacak. Pınarbaşımız suyun doğduğu alandan itibaren şehrin çıkışına kadar muhteşem bir proje ile yeniden şekillenecek. 46 Mahallemize yeni 46 adet oyun gurubu geliyor. Kent Müzemiz bitmek üzere. Kültürhan Projemiz 2019 yılı yatırımına alında kısa zamanda inşaatına başlanacak. Doğalgazımız geldi. Hizmetler ve projeler saymakla bitmiyor. Bizim Mahir Ünal gibi bir değerimiz var her zaman yanımızda olduğu için ve desteklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Allah'ın izni ile Büyükşehirle el ele vererek, AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Mahir Ünal ve Hükümetimizin destekleri ile Elbistanımız şahlanacaktır" dedi.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2019, 15:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
astsubay alımı
astsubay alımı - 1 yıl Önce

İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı'na sözleşmeli astsubay alımı gerçekleştirilecek. Geçtiğimiz gün duyurusu yapılan jandarma astsubay alımının bugün başvuru kılavuzu da yayımlandı. Buna göre Jandarma Genel Komutanlığı'na 2343 erkek, 300 kadın astsubay alımı yapılacak, başvuru yapacak adaylarda KPSS'ye girmiş olma şartı aranacak. Alımlar; Personel, İkmal, Maliye, Bando , Uçak Helikopter Teknisyeni, İstihkam, Bakım, Muhabere, Sağlık branşları için gerçekleşecek.

SIRADAKİ HABER