SAADET PARTİSİ ELBİSTAN’A ÇIKARMA YAPTI

24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri çalışmalarını ara vermeden devam eden Saadet Partisi Kahramanmaraş Milletvekili adayları ve Saadet Partisi İl Teşkilatı Elbistan’a çıkarma yaptı.

SAADET PARTİSİ ELBİSTAN’A ÇIKARMA YAPTI

Erken seçim kararının ardından seçim çalışmalarına start veren Saadet Partisi, 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Bu kapsamda kentin bütün ilçelerini ve mahallerini ziyaret eden Saadet Partisi 27. Dönem Kahramanmaraş Milletvekili adayları Ökkeş Narlı, Vahap Karpınar, İshak Köroğlu, Sultan Kamalak, Cihat Dinler, Mansur Özcan, Burak Doluzengi ve Ahmet Zor seçim çalışmaları kapsamında Elbistan’a çıkarma yaptı. Milletvekili adaylarına, Saadet Partisi Kahramanmaraş İl Teşkilatı’da eşlik etti. Ziyaretler esnasında Elbistan ilçesi esnaflarını ve partisinin ilçe teşkilatını ziyaret ederek 24 Haziran seçimlerinde partisine destek isteyen Saadet Partisi heyeti, daha sonra ise ittifak içerisinde oldukları İYİ Parti’nin Elbistan İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

VATANDAŞLARIMIZIN HAKKINI SAVUNACAĞIZ”

Ziyaretler sonrası gazetemize açıklamalarda bulunan 1. Sıra Milletvekili Adayı Ökkeş Narlı, “Bizleri başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından korunmak olan Ramazan ayına eriştiren, bu ayda yaptığımız ibadetlere ek olarak esaslarını merhum liderimiz Necmettin Erbakan’dan öğrendiğimiz cihat ibadetini yapmayı nasip eden Cenab-ı Hakk’a hamdolsun. 24 Haziran seçimleri için yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz, İnşallah önümüzdeki seçimleri başarılı bir şekilde sonlandıracağız. Bizim hedefimiz kavgasız, gürültüsüz, eşit haklar vererek mücadele etmek. Vatandaşlarımızdan sadece bir şey istiyorum, partinizde kalın. Yıllardır devletin dışlamaya çalıştığı, engeller koyduğu bu partinin önünü açın. Yüzde 10 barajıyla yıllardır siz iktidardasınız. Erbakan’ın talebesi olduğunu söylüyorlar ama Erbakan’ın partisinin önünü sağlığında bile açmadınız. Yüzde 10 barajı dediniz ve korkuttunuz. Demirel zamanında da aynıydı. Refah partisine oy vermeyin. Dolayısıyla o günler geride kaldı. Ben bu vesile ile bu adaylık sürecimde milletvekilliği için oy verecek vatandaşlara ve hemşerilerime şimdiden teşekkür ediyor, 24 Haziran seçimlerinin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

(Haber: Tuğçe Kayar)

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2018, 18:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner96

banner98

banner103