banner117

Öztunç: ‘Memleketimin Her Köyü, Her İnsanı Benim Sevdamdır’

Millet İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç, yaklaşan yerel seçimler öncesi geldiği Afşin’de halkın yoğun sevgisiyle karşılaştı. Gösterilen ilgi ve alakaya teşekkür eden Öztunç, köylere geziler düzenledi, köy kahvesinde tavla oynayıp, soba kenarında oturarak ısındı.

Öztunç: ‘Memleketimin Her Köyü, Her İnsanı Benim Sevdamdır’

Tarafını gözetmeksizin memleketlisini merkeze alan siyaset anlayışıyla her çevreden Kahramanmaraşlının saygısını kazanan Millet İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç, yerel seçim çalışmaları kapsamında geldiği Afşin’de adım atılmadık sokak bırakmazken, vatandaşların da yoğun ilgisiyle mutlu oldu. Çalışkanlığı nedeniyle Atom Karınca lakabıyla anılan Öztunç’un gün içerisinde ilçe esnafıyla bir araya geldiği, Çobanbeyli, Arıtaş, Altunelma başta olmak üzere çok sayıda köy ve mahalleye ziyaretler düzenlediği öğrenildi.

Öztunç, ziyaretler sırasında çekilen renkli görüntüleri internet üzerinden sosyal medya hesabı aracılığıyla paylaşırken altlarına da şu notları düştü;

“Bugün Afşin’deyiz. Afşin belediye başkan adayımız Adem Yıldız ile birlikte esnafımızı ziyaret ettik. Köylerimizde hemşerilerim ile bir araya geldik. Afşin kararını vermiş. Afşin, seçim dönemi dışında kendisine sahip çıkan Ali Öztunç’a oy verme konusunda kararlı. Seni seviyorum Afşin, seni seviyorum Kahramanmaraş...”

“Afşin’de köy kahvelerinde tavla oynadık, köy evlerinde soba dibinde oturup dinlendik. Birileri Kahramanmaraş’ı çantada keklik görüp keyif çatarken biz kapı kapı çalışıp halkımıza projelerimizi de anlatıyoruz, muhabbette ediyoruz. Memleketimin her köşesi her mahallesi her köyü her insanı benim sevdamdır.”

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2019, 18:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER