Onun yüküne talip olduk

AK Parti 27. Dönem Milletvekili aday adayı Adem Poyraz: “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yüklendiği yükün bir kısmını almaya geleceğiz” dedi.

Onun yüküne talip olduk

Kahramanmaraş’ın yetiştirdiği önemli isimlerden olan Adem Poyraz, 27. Dönem Milletvekilliği için adaylığını açıkladı. Bir dönem partinin sekretarya görevini yürüten Poyraz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mazlum coğrafya için omuzladığı yükü alamaya talip olduğunu belirtti.

ADEM POYRAZ KİMDİR?

1979 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. İlkokulu Sergentepe İlkokulu’nda, orta ve lise öğrenimini Kahramanmaraş İmam Hatip Lisesi’nde tamamladı. İşletme bölümü mezunu olan Adem Poyraz muhasebecilikle iş hayatına başladı. 1999-2001 yılları arasında Kahramanmaraş Belediyesi’nde emlak servisinde görev yaptı. Kahramanmaraş il kurucu üyesi olduğu AK Parti’de 2001 yılında 2004 yılına kadar sekretarya görevinde bulundu. 2005 yılından sonra ticari hayata atılıp İnşaat ve doğal taş işleriyle uğraştı.2007 genel seçimlerde Ak Parti Kahramanmaraş il teşkilatında Koordinatörlük görevini yaptı. Belirli aralıklarla kamu kurum ve kuruşlarında çeşitli görevlerde bulundu. 2009 yılından sonra ticari hayata atılan Poyraz 2014 yılına kadar inşaat sektöründe çalıştı. 2014 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Yaratıcı Yazarlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde, son olarak da 2016 yılından itibaren Ondokuz Mayıs Üniversitesi TÖMER’de (Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi) koordinatör olarak görev yaptı”

Haber : Mesut Benli

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner96

banner67

banner103