banner117

MAHİR ÜNAL’DAN KONGRE AÇIKLAMASI

AK Parti’nin 7. Olağan Kongre çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, Kahramanmaraş’ta ise kongreler Göksun ile başladı. Kongrelere ilişkin yazılı açıklama yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, “AK Parti’yi rekor oylarla her daim birinci parti yapan, hem ülkemizin hem şehrimizin büyümesinde, gelişmesinde, kalkınmasında doğrudan rol oynayan teşkilatlarımıza önümüzdeki kongrelerde kolaylıklar diliyorum” dedi.

MAHİR ÜNAL’DAN KONGRE AÇIKLAMASI

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, AK Parti’nin Kahramanmaraş’taki 7. Olağan Kongre sürecine ilişkin yazılı açıklama yaptı. Ünal açıklamasında şu ifadeleri kullandı, “7. Olağan Kongrelerimiz Kahramanmaraş ilçelerimizde büyük bir coşku ile başladı, Göksün’da kongremizi tamamladık, diğer 10 ilçemizde de yakın zamanda kongrelerimizi gerçekleştireceğiz. Kongrelerimiz boyunca, büyük fedakârlıklarla, tamamen gönüllü bir şekilde bu aziz davaya omuz veren kıymetli teşkilat mensuplarımızın, hemşehrilerimizin heyecanlarına tanık oluyor, siyasetimizin en unutulmaz hatıralarını yaşıyoruz. Bu vesile ile, kongrelerimizde aday olmayacağını bildiren değerli ilçe başkanlarımıza bugüne kadar verdikleri emekler, gösterdikleri samimi iş ahlakı ve paylaştığımız yoğun, verimli, şehrimize hizmetle geçen mesai için en içten şükranlarımı sunuyorum. Aynı duygularla, kongrelerimizde bayrağı devralmaya niyetlenen arkadaşlarımıza da sorumluluk duyguları, medeni cesaretleri için teşekkür ediyor, kendilerine bu zorlu süreçte başarılar diliyorum.

“HİÇ KİMSENİN TALİMATI İLE BİRİLERİ TEŞKİLATLARA ALINMAYACAK”

Kongre çalışmalarında genel merkezimiz, teşkilat başkanlığımız, parti organlarımız titiz bir araştırma süreci yürütmektedir. Bu kapsamda temayül yoklaması sonuçlarıyla birlikte adaylarımız geniş bir değerlendirmeye tabi tutulmaktadır. Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ile bu süreç yeni Ömer’lerin, Hatice’lerin bulunması ve kadrolarımızın yenilenmesi sürecidir. İllerimizde hiç kimsenin talimatı ile birileri teşkilatlara alınmayacak, istişare ve titiz çalışmalarla süreç devam edecektir. AK Parti’yi rekor oylarla her daim birinci parti yapan, hem ülkemizin hem şehrimizin büyümesinde, gelişmesinde, kalkınmasında doğrudan rol oynayan teşkilatlarımıza önümüzdeki kongrelerde kolaylıklar diliyorum.”

(Haber Merkezi)

YORUM EKLE
YORUMLAR
maraşlı
maraşlı - 4 ay Önce

talimatı sen vermedikçe sorun yok

SIRADAKİ HABER