banner117

“KIRMIZI ÇİZGİM KAHRAMANLAR STADYUMU!”

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Kahramanmaraş Milletvekili ve Millet İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç, 31 Mart yerel seçimlerinde kazananın Kahramanmaraşlı olması adına tükenmek bilmeyen enerjisi ile mücadele veriyor. Atom Karınca bugün Nurhak ve Elbistan seçim ofislerinin açılışını yaparken, mitinge dönüşen etkinliklerde coşku üz düzeydeydi.

“KIRMIZI ÇİZGİM KAHRAMANLAR STADYUMU!”

Sabah erken saatlerde Elbistan Pazar yerinde esnaf ve vatandaşların arasına karışarak sohbet eden Ali Öztunç’u Nurhak seçim ofisinin açılışında ise coşkulu bir kalabalık karşıladı. Öğleden sonra yapılan Elbistan seçim ofisi açılışında ise binlerce insanın katılımıyla coşku üst seviyeye çıktı.

KAHRAMANLAR STADYUMUNU BEN YAPACAĞIM!”
Öte yandan sosyal medya üzerinden paylaşımlarda bulunan ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Hatay mitinginde Hatay’a 25 bin kişilik stadyum sözü verdiğini hatırlatan Öztunç, “Ey Kahramanmaraşlı hemşerilerim; Cumhurbaşkanı Erdoğan Hatay mitinginde Hatay’a 25 bin kişilik stadyum sözü verdi. Dün Kahramanmaraş mitingindeydi. Kahramanmaraş stadyumu ile ilgili tek bir kelime etmedi. Çünkü Kahramanmaraş’ı çantada keklik görüyorlar. Bakın ben aylar önce Meclis’te stadyum ile ilgili ne demiştim. Ama inşallah belediye başkanı olursam kırmızı çizgim olan 25 bin kişilik Kahramanlar stadyumunu ben yapacağım” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2019, 18:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
takım yok
takım yok - 2 yıl Önce

Doğru düzgün takımın yok. 2 tane orta düzey stadyumun var zaten. ne yapacaksınız yenisi. hep boş vaatler.

K.MARASSPOR
K.MARASSPOR - 2 yıl Önce

Sonuna kadar chp

SIRADAKİ HABER