banner117

İYİ PARTİ İL KONGRESİ YARIN YAPILACAK

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı 2. Olağan kongresi yarın gerçekleşecek. İl binasında yapılacak olan kongre, saat 10.00’da başlayacak.

İYİ PARTİ İL KONGRESİ YARIN YAPILACAK

İYİ Parti Genel Merkezi’nin almış olduğu karar çerçevesinde 1 Şubat'ta başlayan ancak Kovid-19 tedbirleri çerçevesinde 16 Mart'ta ara verilen ilçe ve il kongreleri geçtiğimiz günlerde yeniden start almıştı. Teşkilatı bulunan 900 ilçeden 700'ünde ilçe başkanlarını seçen İYİ Parti'de Kahramanmaraş İlçe kongreleri de 22 Haziran Pazar günü tamamlanmıştı. İlçe kongrelerinin tamamlanmasıyla gözler yarın yapılacak olan İl kongresine çevrildi. İYİ Parti Kahramanmaraş 2.Olağan Genel Kurulu yarın İl binasında yapılacak. Gerçekleşecek kongrede, mevcut İl Başkanı Avukat Ahmet Çabukel ve Avukat Neslihan Koca Nergiz Başkanlık için yarışacak. Kongrede, 600 delege oy kullanacak.

İL KONGREMİZDEN DAHA DA GÜÇLENEREK ÇIKACAĞIMIZA İNANIYORUM

İl Başkanı Ahmet Çabukel, “Coşkulu geçeceğine inandığımız İl kongremizden daha da güçlenerek çıkacağımıza inanıyorum” dedi. Türkiye genelinde her geçen gün yükselen İYİ Parti sevgisini daha da yükseklere taşımak istediklerini kaydeden Çabukel, “Biz her ne kadar yeni kurulan bir partide olsak bilgi, birikimi, misyon ve vizyonumuz ile kısa zamanda milletin gönlünde taht kurmuş ve Meral Akşener önderliğinde Türkiye’nin birinci partisi olmaya aday olarak gidiyoruz. Bugüne kadar görevimizi layıkıyla yaptık yapmaya da devam ediyoruz. Yarın İl kongremizi gerçekleştireceğiz. Benle birlikte bir aday arkadaşımız daha var. İYİ Parti kongreleri demokratik ortamda geçer. Ne kadar aday çok olursa bizim için o kadar iyi. Çünkü demokrasiyi herkese göstermek zorundayız. Kongreye herkesi davet ediyoruz. Yaşadığımız pandemi süreci bizi etkilese de, kongremizi tamamlayıp çalışmalarımıza yeni bir ivme kazandıracağız. Saat 10.00’da başlayacak olan kongremize tüm halkımız davetlidir” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER