banner117

‘İşin doğrusunu yine yaparsa, Cumhur İttifakı yapar’

Esnaf ziyaretlerine ara vermeden devam eden Onikişubat Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanefi Mahçiçek, “Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmadan iyi bir sonuç alacağımızı düşünüyorum. İşin doğrusunu yine yaparsa Cumhur İttifakı yapar. Yapıyor da zaten elhamdülillah” dedi.

31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimi çalışmalarının en çalışkan isimlerinden biri olan Onikişubat Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanefi Mahçiçek, esnaf ziyaretlerine kesintisiz bir şekilde devam ediyor. Başkan Mahçiçek’in bu kez ki ziyaret adresi ise Kahramanmaraş Yeni Sanayi Sitesi oldu. Başkan Mahçiçek, esnafların sorun, talep ve önerilerini yerinde dinlerken, yeni dönemde tekrar göreve seçilmesi halinde bütün eksikliklerin tamamlanacağını dile getirdi. Geride bıraktığı beş yıllık dönemde yaptığı çalışmaları da anlatan Başkan Mahçiçek, 31 Mart yerel seçimleri için hem kendisine hem Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör’e hem de Cumhur İttifakı’nın diğer belediye başkan adaylarına destek istedi. Yeni Sanayi Sitesi esnafları ziyaretlerinde Başkan Mahçiçek’e, AK Parti Onikişubat İlçe Başkan Vekili Ali Köfte, İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Batuhan Ali Kaynak, Cumhur İttifakı Onikişubat Belediye Meclis Üyesi adayları ile teşkilat mensupları eşlik etti.

“YENİ DÖNEMDE DAHA GÜZEL HİZMETLER OLACAK”

Ziyaretler sonrası açıklamalarda bulunan Onikişubat Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanefi Mahçiçek, Cumhur İttifakı’na olan teveccühün arttığını dile getirerek, “Haftaya Kahramanmaraş’ımızın Yeni Sanayi Sitesi’ni gezerek başladık. Sanayideki esnaf kardeşlerimizi ziyaret ediyoruz, vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Onların hatırlarını soruyoruz, eksiklikler varsa onları not alıyoruz. Genel anlamıyla baktığımız zaman Allah’a şükür Cumhur İttifakı’na ve AK Partimize teveccühün, desteğin devam ettiğini memnuniyetle görüyoruz. Bugün de yine Cumhur İttifakı’ndan arkadaşlarımızla beraber çalışmalarımızı yürütüyoruz. İnşallah önümüzde üç hafta kaldı, bu üç haftayı da esnaflarımızı ziyaret ederek, hatırlarını sorarak geçireceğiz. Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmadan iyi bir sonuç alacağımızı düşünüyorum. İşin doğrusu yine yaparsa Cumhur İttifakı yapar. Yapıyor da zaten elhamdülillah. Gelecek yıllar Kahramanmaraş’ımız için daha güzel hizmetlerin, daha güzel çalışmaların olacağı dönemler olacak. Bugün bizlerle beraber bu çalışmalara katılan bütün arkadaşlarımıza, Cumhur İttifakı’yla beraber teşekkür ediyorum. Herkesin emeklerine sağlık” ifadelerini kullandı.

Başkan Mahçiçek gün boyu Kahramanmaraş Yeni Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret etti.

(Haber: Ahmet Güneçıkan)

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2019, 17:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER