Güngör; ‘Sırt sırta verip, Türkoğlu için çalışacağız’

Cumhur İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, seçim gezileri kapsamında ilçelerde ziyaretler gerçekleştirmeye devam ediyor. Bu kez Türkoğlu halkıyla buluşan Güngör, “31 Mart’tan sonra Osman başkanımla sırt sırta verip Türkoğlu için çalışacağız” dedi.

Güngör; ‘Sırt sırta verip, Türkoğlu için çalışacağız’

31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimi kapsamında AK Parti’nin Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör seçim gezilerine devam ediyor. Sahaya inmesinin ardından ilçelerin bazılarını ise bir, bazılarını ise ikinci kez ziyaret eden Hayrettit Güngör, bu kez ise Türkoğlu halkıyla buluştu. Sabah saatlerinde Türkoğlu’na gelen Güngör, ilk olarak AK Parti İlçe Binası’nda Türkoğlu Belediye Başkanı aynı zamanda Cumhur ittifakı Belediye Başkan Adayı Osman Okumuş’u ve asaleten ilçe başkanlığı görevine atanan Veli Ünlü’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Sonrasında ise AK Parti İl ve İlçe Teşkilâtı üyeleriyle birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Türkoğlu İlçe Başkanı Mustafa Ardıç ve yönetimini ardından esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Güngön, son olarak da Millet Meydanı içerisinde bulunan Millet Kıraathanesinde genç mahalle temsilcileri ile bir araya gelerek beklentileri dinledi.

OSMAN BAŞKANLA SIR SIRTA VERİP ÇALIŞACAĞIZ”

Ziyaretler sonrası açıklamalarda bulunan Cumhur İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, “Türkoğlu ilçemize tekrar bir ziyarette bulunduk. Tabi bu ziyaretimiz İlçe Başkanımız Veli Ünlü’nün vekaletten olan görevini asaletene görevlendirmesiydi ve aynı zamanda mevcut Belediye Başkanı Osman Okumuş, kardeşimizde tekrar aday gösterildi. Bunun için de bir tebrik ziyaretinde bulunduk. Tabi öncelik olarak Cumhur ittifakımızın kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi Türkoğlu ilçe başkanlığını ziyaret ettik. Teşkilat üyelerimiz ve başkanlarımızla birlikte esnaf gezisinde bulunduk. Güzel bir gündü gerçekten Türkoğlulu hemşerilerimizin sıcak karşılamasını gördük. İnşallah Türkoğlu için çok iyi olacak. Hemşerilerimiz bu görevi bu yetkiyi bize verirse Osman başkanımla sırt sırta verip Türkoğlu için çalışacağız” dedi.

TÜRKOĞLU OLARAK EN BÜYÜK DESTEĞİ VERECEĞİZ”

Türkoğlu Belediye Başkanı ve aynı zamanda Cumhur İttifakı’nın Türkoğlu Belediye Başkan adayı olan Osman Okumuş ise yaptığı konuşmada, “AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayımız ile birlikte Türkoğlu ilçemizde bir dizi temaslarda bulunduk. AK Parti ilçe başkanımız yeni seçilmişti ona hayırlı olsun temennisinde bulunduktan sonra bizlere her zaman desteğini esirgemeyen Türkiye’nin bekası için destek veren MHP ilçe başkanlığını başkanımla beraber ziyaret ettik. Esnaf ziyaretlerimiz oldu. Tabi bu ziyaretlerde önemli olan ilçe belediye başkanlığında büyükşehir belediye başkanlığı seçiminde Türkoğlu’ndan en büyük desteği biz vermek istiyoruz kendilerine Göksun’un kuzeyin havası soğuk burası güney havası sıcak inşallah bu sıcaklığı inşallah sandıkta Hayrettin abiye büyük bir destekle vereceğiz. Gece gündüz Kadın kollarımızla, gençlerimizle ilçe başkanımızla çalışacağız Türkoğlu her zaman olduğu gibi Büyükşehir Belediye başkan adayımıza da en büyük desteği verecektir” ifadelerini kullandı.

(Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2019, 17:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER