GÜNGÖR, ÖZTUNÇ’U ARADI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Ali Öztunç, AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör’ün kendisini aradığını ve birlik, beraberlik noktasında karşılıklı olarak mutabakata vardıklarını söyledi.

GÜNGÖR, ÖZTUNÇ’U ARADI

Sosyal medya üzerinden bir paylaşım yapan Öztunç, şunları kaydetti: “Bugünkü açıklamalarımın ardından AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Hayrettin Güngör şahsımı arayarak bana iftira atanlara ilişkin üzüntüsünü dile getirdi. Şehrimizin birlik ve beraberliği için her ikimizde elimizden geleni yapma konusunda mutabakata vardık. Seçim kampanyası boyunca provakasyon yapanlara karşı birlikte mücadele edeceğiz. Sayın Güngör’e nezaketi nedeniyle teşekkür ediyorum. Provokatörleri, fitne fesat tohumu ekmeye çalışanları Allah’a ve milletimizin taktirine havale ediyorum.”

Haber: Sefa Deveboynu


 

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2019, 10:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsimsiz,
İsimsiz, - 3 ay Önce

Ali öztunca vermeyi dusunuyordum belki bir deısık lık ıyı gelirmı diye ama dunku yaptığı rezillikten sonra asla vermeyi düşünmüyoruz.. Biri attı dıgeri tuttu hayrettin bey ıyı olur mu diye dusundum sonra ama bugunku haberlerden sonra ıkısınede oyyok

Necmeddin
Necmeddin @İsimsiz, - 3 ay Önce

ALİ BAŞKANIMIZ REZİLLİK FİLAN YAPMADI KARDEŞ. BAŞI SONU BELLİ OLMAYAN BİR MONTAJ KASET İÇİN HAKKINI YEME ADAMIN. O KADAR MARAŞIN SORUNLARINI MECLİSE TAŞIDI. GİT O VİDEOLARI İZLE. YÜZLERCE İYİ VİDEOSU VARKEN BİR TEK VİDEOYA MI İNANDIN ?

SIRADAKİ HABER

banner103