GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri, vatandaşın talepleri ve şehrin yatırımlarının takibi amacıyla bir araya gelerek iş takip bölümü yaptı.

GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Konu hakkında AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri İletişim Ofisinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: Türkiye Büyük Millet Meclisi yeni yasama döneminde çalışmalarına hızlı bir şekilde başlamış ve iki önemli kanunun görüşmeleri Genel Kurul gündemine gelmiştir. Bu çalışmalar içerisinde AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri de yeni yasama döneminde dava şuuru ve kardeşlik hukuku çerçevesinde bir araya gelmiş ve yapılan toplantıda hemşehrilerimizin talepleri ve Kahraman şehrimizin yatırımlarının takibi amacıyla aşağıdaki gibi iş bölümü yapılmasını kararlaştırmışlardır.

Bu kapsamda; Genel Başkan Yardımcımız Mahir Ünal’ın koordinasyonunda;

İçişleri Komisyonu Başkanımız Celalettin Güvenç, İçişleri Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı.

Ahmet Özdemir; Sağlık Bakanlığı, Ulaşma ve Altyapı Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı

İmran Kılıç; Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı

Mehmet Cihat Sezal; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Hazine ve Maliye Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığı

Habibe Öçal; Milli Eğitim Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı, Çalışma Sosyal Güvenlik ve Aile Bakanlığı ile iletişim ve proje takibi. Yapılan toplantı sonrasında şehrimizin ve hemşehrilerimizin beklentilerini karşılama konusunda AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri olarak, her zaman olduğu gibi ortak akılla, istişare ve kararlılıkla hareket etme kararı alınmıştır.

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2018, 23:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ejder KURU
Ejder KURU - 10 ay Önce

İcraata bakalım ne olacak......!

SIRADAKİ HABER

banner96

banner103